Topic: Tanie i ładne dyplomy religijne

Gdzie można dostać tanie i ładne dyplomy religijne zaswiadczajace o ukonczonej katechezie szkolnej? Bardzo proszę o pomoc bo ze zbiórek na książki zostało nam troche pieniedzy i chciałabym dobrze je spożytkować. Z góry dziękuję serdecznie.

Re: Tanie i ładne dyplomy religijne

Zamawianie dyplomów to dobre spożytkowanie pieniedzy? A tak w ogóle z tymi zbiórkami na ksiazki to tez niezle wałki robicie. W kazdej klasie moj syn sie składa a ksiazki dajecie stare. Co to są w ogóle za praktyki?

Re: Tanie i ładne dyplomy religijne

Takie rzeczy roztrząsaj w szkole swojego dziecka a nie na forum przy ludziach którzy nawet nie wiedza o co ci chodzi. Dyplomy religijne najbardziej opłaca się zamawiać tu - http://www.bialyatrament.pl/pl/religijne. Oferują bardzo dobrą jakość na porządnym papierze za nieduże pieniadze. Do wyboru do koloru, poważniejsze i bardziej dziecinne zaleznie od przeznaczenia. Pozdrowionka!

Re: Tanie i ładne dyplomy religijne

Również chiałem polecić Biały Atrament bo można u nich zamówić bardzo ciekawe i dobre jakościowo dyplomy. Poza tym współpracują z nimi przedszkola a nawet zespoły szkół co pozytywnie rzutuje na wiarygodność i solidność sklepu. Swoją drogą dobrze że mi przypomniałaś bo już czas zamawiać dyplomy tongue.

Re: Tanie i ładne dyplomy religijne

Siemka! Też zamawiam na bialyatrament.pl bo sprawdzilam już wiele firm na tle których pozytywnie wyrózniają się jakością wydruków i ogólnie pomysłami na dyplomy. Wszystko jest składne, pasujące do siebie i klimatyczne. Podobno wspólpracują z twórcami ilustracji dla dzieci ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Re: Tanie i ładne dyplomy religijne

To prawda, mają taką informację na stronie smile

Re: Tanie i ładne dyplomy religijne

A no widzisz nawet nie widziałam.