Topic: Rozkładany stół salonowy – praktyczny czy nie?

Cześć, zastanawiam się nad zakupem rozkładanego stołu do salonu. Kierują mną głównie względy praktyczne bo często przyjeżdża do mnie więcej osób dlatego chciałbym móc szybko, bez żadnych dostawek móc wszystkich pomiescic, a z drugiej strony nie chce caly czas obijacsie o zbyt duży stół kiedy nie ma potrzeby zebymiescilwiecejniz 4 osoby. Niech mi ktos powie czy takie rozwiazanie jest rozsadne bo im wiecej o tym mysle tym bardziej siegubie.

Re: Rozkładany stół salonowy – praktyczny czy nie?

Moje zdanie jest takie że stoły rozkładane do salonu to bardzo fajny pomysł niezaleznie od dostepnej przestrzeni. Głównie z powodu który przywołujesz czyli możliwość szybkiej zmiany gabarytów. Poza tym to wyglądaja nowocześniej i solidniej, nadają pomieszczeniu trochę innego charakteru, ale to tylko moje odczucia.

Trudno sie z nimi nie zgodzić. Jak kolega bedziesierozgladal za fajnymi i niedrogimi meblami to koniecznie trzeba zajrzeć do sklepu Meble Potocki. Jest tam w czym wybierać a wykonanie nie pozostawia niczego do życzenia. Brałem od nich dużo różnych mebli, miedzy innymi krzesła, stoły, komody i stół rozkładany do salonu i musze obiektywnie stwierdzic ze jest to jeden z lepszych sklepow w jakim przyszlo mi robic zakupy. Nie chce sie tu rozpisywac na te tematy, dlatego po prostu polecam i tyle.

Kupowałam w tym sklepie drewniany stół do jadalni. Piękna rzecz, a do tego niedroga. Zapłaciłam o wiele mniej niż chcieli w innych sklepach, wiec czuje sie wygrana big_smile. Tym bardziej ze mebel jest naprawde bardzo dobrze i starannie wykonany robi niemałe wrażenie na każdym kto mnie odwiedzi. Przyjemnie sie przy nim je i spedza czas.

no to chyba już wszystko wiem na temat stołów smile. Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, za poświęcony czas. Zostanę przy stole rozkładanym bo jak sobei na spokojnie dokładnie przeanalizowałem sprawę to jest to najlepsza opcja żeby nie zagracać przestrzeni, a mieć też zawsze w zanadrzu możliwośc ugoszczenia kilku dodatkowych osób. Pochodzę z bardzo gościnnej rodziny, która lubi wpadać bez zapowiedzi co czasami wpienia moją żonę bo nic nie gotowe i w ogóle... przynajmniej stół będzie jak trzeba tongue