Topic: Gdzie można spędzić ciekawe wakacje pod Warszawą?

Witajcie. Szukam ciekawej propozycji spędzenia krótkich wakacji niedaleko Warszawy. Tego lata planuję wyjechac z mężem tylko na weekend, ewentualnie na kilka dni i to niezbyt daleko. Na dalszy i dłuższy wyjazd niestety póki co nie możemy sobie pozwolic. Macie jakieś propozycje?

Re: Gdzie można spędzić ciekawe wakacje pod Warszawą?

Ja wraz z moją rodziną spędziłam niedawno udane wakacje nad jeziorem w Płocku. Mielismy mnóstwo atrakcji związanych z przebywaniem nad wodą. Pływaliśmy na kajakach i rowerach wodnych, graliśmy w badmintona, a mąż nawet trochę wedkował. Zdecydowaliśmy się również na przejażdżki bryczką.

A gdzie mieliscie zakwaterowanie? Zaintrygowałaś mnie swoją propozycją, może też z niej skorzystam.

Miejscem, w którym się zatrzymaliśmy, był elegancki i rozbudowany hotel pod Warszawą, w którym oprócz komfortowych pokoi i apartamentów znajduje się m.in. strefa relaksu Wellness, strefa na zabiegi SPA, grota solna oraz sala fitness.

Chyba wiem, o który hotel chodzi. Spędziłam tam niedawno z narzeczonym wspaniały weekend spa dla dwojga, a w przyszłym roku planujemy tam nasze wesele. Świetne miejsce, polecam.