Topic: Oświetlenie led, warto?

Cześć. Wraz z żonką się zastnawiamy, czy nie wstawić sobie oświetlenia Led to domu wink Widzieliśmy u znajomych, że wybrali sobie tę metodę oświetlenia i musze przyznać, że spektakularnie to wygląda wink Szczególnie u nich w salonie, gdzie mają wstawiony wielki telewizor i te lampki dają taki efekt jakby się było w kinie itp.. co myślicie o led?

Re: Oświetlenie led, warto?

Mój mąż też od zawsze chciał takie oświetlenie, zainwestował w oprawy najazdowe led i musze przyznać, że miał skubany nosa ;P Na początku byłam negatywnie nastawiona, że po co kombinuje i styknie zwykłe oświetlenie itp. ale nie posłuchał i zamontował led. No i super mu ten efekt końcowy wyszedł wink Stało się tak hm.. bardziej elegancko i nowocześnie. Podpatrzył kilka rozwiązań u Niemca bo pracuje za granicą i trzeba przyznać, że super to wyszło wink

Ja się osobiście też zastanawiam nad takim oświetleniem wink tomix.pl/41/oswietlenie+LEDECCO na tej stronce znalazłam bardzo faje informacje i spory wybór tego typu oświetlenia i musze przyznać, że jestem coraz bardziej na tak.. bardzo mi się podobają takie lampki wink Mam nadzieję, że w końcu postawię na swoim i zamontuje je ;D

Ale super te stronkę dałaś! Znalazłam na niej wspaniałe inspiracje na aranżację wnętrz: tomix.pl/aranzacja+wnetrz/47 po prostu prze cudownie to wygląda! Idealnie pokazali jak można wykorzystać oświetlenei by zadbać o zdumiewający efekt końcowy.. musze chyba rozbić skarbonkę domową i zainwestować trochę pieniędzy tongue

Z ciekawości wszedłem w ten link bo z żoną też szukamy fajnych pomysłów na urządzenie naszego nowego mieszkania i musze przyznać, że super to wygląda wink Na pewno jej pokażę niektóre pomysły bo wpisuję to się w naszą wspólną wizję nowoczesnego i takiego ekskluzywnego looku wnętrza wink świetny gust ma ta firma.

Nic tylko kupować takie lampy i odmienić standardowy wizerunek mieszkania.. szkoda, że mój mąż nie jest skory do takich zmian tongue