Topic: Kupiłam złe opony...

Cześć wam, głupia sprawa, ale muszę się dowiedziećod was co robić. Na szczęscie można tu pisac anonimowo, bo mi tak głupio, że niewiem. Otóż kupowałam niedawno opony w sklepie. Chodziło o opony letnie, bo chciałam mieć na później, nawet jeżeli najbliższy sezon moje wytrzymają, a te akurat były w promocji, to czemu nie. No więc kupiłam, kolega przyjeżdża do mnie i wypakowując mi mówi,że po co ja kupuję zimowe skoro zimówki mam nowe. No i ja zgłupiałam, bo przecież chciaam letnie i pan mi miał dać letnie. Co teraz?

Re: Kupiłam złe opony...

Jakto co, po prostu oddaj do sklepu i powiedz, ze cię oszukali.

No ale przemyslałam to soibe i stwierdziłam, ze po co mam oddawać, skoro mogę je zatrzymać i albo miec na przyszłość albo komuś odsprzedać znajomemu jak będzie potrzebował? Przeciez to nówki, na pewno ktoś się znajdze. Ale nie chcę tam wracać i ogólnie wolę już kupić przez internet, bo wtedy chociaż mam potwierdzenie tego co kupuję. Gdzie są opony sklep online oczywiście i w miarę ok ceny? Trochę się juz nakosztowałam hahaah

Następnym razem albo poczytaj odpowiednio wcześniej, albo kogoś ze sobą zabierz kto sie na tym zna. Nie będziesz potem musiała się tym zajmowac. A teraz to zobacz sobie tu: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Pirelli-letnie. Ja korzystam z tych letnich, generalnie ja jestem z nich zadowolony chociaż z oponami jak ze wszystkim innym – nie każdemu wszystko pasuje. Ale sklep polecam na pewno.

Zgadzam się tutaj i musze powiedzieć, że zarówno sklep jak i producent są solidne. Goodyear opony letnie ma naprawdę świtne, ale znacie historię prawdziwą Goodyeara? Że to ine są tak naprawde jego opony tylko patent?

Ale ja słyszałam w szkole, że to on założył fabrykę.

Nie, bo opony są brytyjskie a Goodyear był amerykańcem. Miał kupę dobrych pomysłów, ale zero zmysłu do interesu więc stracił patent na swój wynalazek niepalącaej się gumy i tak oto Goodyear powstał w UK. Nie dostał przez swoją głupotę ani centa, ale za to firma została nazwana jego nazwiskiem.