Topic: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska

Plany szefa firmy, w której pracuje są takie, aby uzyskać dopłaty unijne w związku z inwestycjami w ochronę środowiska. Ja zostałem z kolei wyznaczony jako osoba, która musi przeprowadzić szkolenie dla pracowników w zakresie dobrego zachowania względem środowiska zarówno w praktyce, jak i pod względem merytorycznym. Najpierw jednak to ja muszę się trochę podszkolić. Gdzie uzyskam pomoc w tej kwestii?

Re: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska

Ciekawe podejście do prowadzenia firmy ma twój szef. Znajdź firmę, która prowadzi usługi w tym zakresie. Wpisz w wyszukiwarkę konsulting ochrona środowiska i masz listę podmiotów, które na pewno udzielą ci cennych wskazówek.

Re: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska

Jak już przejdziesz takie szkolenie to nie tylko będziesz mógł prowadzić szkolenia dla innych pracowników, ale także będziesz mógł tworzyć opracowania dla środowiska, które są niezbędne w przedsiębiorstwach.

Re: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska

Jak już będziesz przygotowywał szkolenia dla pracowników to pamiętaj, żeby były one ciekawe, bo inaczej twoi słuchacze, wcześniej czy później zaczną ziewać, zasypiać, a co najgorsze opuszczać salę.