Topic: Fotel w kwiaty

Hej! Szukam fajnej strony intenetowej gdzie kupie ładny fotel w kwiaty, za miesiąc biorę ślub i mój tatuś obiecał mi taki prezent na pożegnanie smile Jestem taka szczęśliwa! Cena nie gra roli w końcu tata płaci tongue

Re: Fotel w kwiaty

Bardzo ciekawe podejście wink Ale to tata wymyślił, że ci kupi fotel w kwiaty? Tylko mi się to wydaje dziwne? tongue

Ja zawsze marzyłam o takim smile Z wysokim oparciem... Taki w którym będę mogła się rozsiąść i poczytać smile Mam kochanego tatę! (piszę to na wypadek, gdyby dotarł do tego postu i przeczytał to co piszę tongue)

Zobacz sobie na stronie blackcatdesign, ja tam widziałam fajne kolorowe fotele, no ale nie wiem czy akurat takie jak ty chcesz wink Ze sklepu tylko raz coś kupowałam, więc też nie mogę się jakoś super wypowiedzieć.

Ale to dziwny zbieg okoliczności, tez chciałem ci wkleić linka do tego sklepu blackcatdesign.com.pl/c/1557/stoly.html , bardzo miła obsługa i wysyłka nigdy się nie spóźniła a meble przychodzą w idelanym stanie wink Jakoś tak trafiłem na nich i się teraz tam zaopatruję w miarę jak remont mi się do kolejnych pomieszczeń przesuwa wink Fotel w kwiaty też tak kupowałem, dla mojej żony, chcieliśmy sobie kupić takie fotele jak w tej bajce Odlot wink ona ma w kwiaty a ja taki klasyczny z ciemnej skóry wink Może niech teść twojemy przyszłemu mężowi też kupi jakiś fotel w ramach waszego ślubu, to będzie taki miły i niespodziewany prezent wink