Topic: Potrzebuję odpoczynku

Witam wszystkich. Znajduję się w nieciekawym momencie życia – mamy z mężem problemy małżeńskie i zadecydowaliśmy, że potrzebujemy trochę odpoczynku. W sumie, to ja zdecydowałam. Chcę gdzieś pojechać, na kilka dni. Wyciszyć się, nabrać dystansu do pewnych spraw. Podobno czas leczy rany. Według mnie leczy je natura i wiejski klimat – życie w symbiozie z naturą było promowane odkąd pamiętam, nawet w literaturze.

Re: Potrzebuję odpoczynku

O matko. Co on Ci zrobił? Jedź, jeśli tego potrzebujesz. Turystyka wiejska jest teraz bardzo popularna, rozwija się. Jeśli chodzi Ci po głowie Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska będzie najlepszym wyborem. Sama tam byłam – choć nie w takich okolicznościach, jak Ty. W każdym razie na pewno odpoczynek dobrze Ci zrobi.

Nic nie zrobił. Po prostu nie dogadujemy się. Padło wiele niepotrzebnych słów i muszę to przemyśleć. W każdym małżeństwie są problemy, ale wychodzę z założenia, że każde da się jakoś rozwiązać. U nas też tak będzie. Mam nadzieję…

Dobrze myśli się – jak powiedziałaś – w otoczeniu natury. Potwierdzam to z autopsji. Możesz zastanów się nad wyjazdem do spokojnego ośrodka wypoczynkowego w Wielkopolsce. poszukaj ofert w internecie, myślę że będziesz zadowolona. Miłego pobytu! Zrób coś dla siebie.