Topic: Kto mi sprawdzi stronę ?

Cześć, czy znajdzie się tutaj jakiś spec który sprawdzi mi czy moja strona firmowa jest dobra ? Czy może jednak warto coś tam poprawić ?

Re: Kto mi sprawdzi stronę ?

Rozumiem, że chcesz aby ktoś Ci wykonał audyt seo strony internetowej ? W takim układzie polecam Grupę Tense, mają nawet darmowe audyty seo … Co prawda jest to audyt online ale daje tam jakiś pogląd mniej więcej na temat tego co się dzieje na naszej stronie. Jak widzimy, że jest bardzo źle to wtedy możemy z płatnego skorzystać a pewnie po takim będzie dłuższa współpraca by wszystko poprawić i do tego jakaś usługa pozycjonowania. Sądzę, że to jest jedyna słuszna droga w tym przypadku.

O to mi właśnie chodziło. Fakt taki wstępny audyt online to dobra opcja by sprawdzić czy trzeba mega dużo poprawek. Bo jak trzeba no to jedyna opcja to taka by oddać to w ręce specjalistów z tej dziedziny i niech działają. Dzięki.

No fajna sprawa taki audyt seo online. Ja akurat miałam jak tam sprawdzałam na moim blogu wiele rzeczy nie tak. Skontaktowałam się z Tense i teraz po ich działaniach jest wszystko poprawnie. Mój blog stał się popularniejszy.

Cieszę się, że ktoś korzystał z usług GT i tak samo jak ja uważa, że są porządną firmą którą warto polecać.