Topic: Gdzie znaleźć poduszki?

Kochani, przychodzę do was dzisiaj, ponieważ szukam albo raczej intensywnie poszukuję poduszki dla niemowlęcia takiej do wyłożenia dzieciatku w wózeczku, bo naprawdę mam już serdecznie dosyć wykładania poduszki z łóżeczka z, którą śpi moj synek do wózka kiedy na przykład chce zabrać go na spacer czy poziuziać trochę w ogrodzie. Czy, któryś z was kupował takową poduszeczkę w necie i mógłby mi podać namiary i ewentualnie coś doradzić.

Re: Gdzie znaleźć poduszki?

Cześć, ja chciałam tylko powiedzieć, że nawet nie masz pojęcia jak bardzo identyfikuję się z tym co czujesz, a więc rownież będe z niecierpliwością czekać na odpowiedź na to pytanko.

W kupie siła jak to się mówi smile

Hejka, a ja mogę wam polecić pewny sklep internetowy w, którym ja osobiście kupiłam praiwe wszystko dla swojego dziecka: https://wyprawkowy.pl/poduszki-110 w tym właśnie poduszeczkę i do łóżeczka i do nosidełka i do wózka.

Jakiej jakości są te poduszki?

Naprawdę bardzo dobrej ja mam te ułatwiające oddychanie i jak dla moich małych szkrabów były one strzałem w dziesiątkę.

O jak super w takim razie myślę, albo i nawet jestem pewna jaką poduszkę wybiorę dla mojej pociechy, dziękuje za poradę i pomoc, to dużo dla mnie znaczy no sama rozumiesz bezpieczeństwo i komfort dziecka sprawy najwyższej wagi.