Topic: Coś na żylaki dla starszej osoby – pomocy!

Hej, mam problem. Moja 60letnia mama ma bardzo duży problem z żylakami. Ogólnie jest osobą chodzącą, świetnie się trzyma, nie przyjmuje leków na nadciśnienie, ani serce. Okaz zdrowia! Ostatnio jednak zaczęła odczuwać problemy z nogami. Ma nie tylko żylaki, ale też mocno przesuszone nogi. Ktoś coś może polecić?

Re: Coś na żylaki dla starszej osoby – pomocy!

A myślałeś o wizycie u lekarza? Jednak nogi, a przede wszystkim żylaki są bardzo zdradzieckie. Ja na Waszym miejscu wybrałbym się do specjalisty.

Dzięki za uwagę, ale już jesteśmy zapisani. Niestety, ale w mojej małej mieścinie lekarze nie przyjmują za często, a też nie mam jak się zwolnić i pojechać z mamą do większego miasta. Chodzi mi głównie o jakieś odciążenie mamy z bólu do czasu wizyty lekarskiej.

Kolega ma racje. Wizyta u lekarza jest nieunikniona, ale jak mówisz, że już jesteście zapisani to dobrze. A patrzyłeś może na jakieś farmaceutyki? Ja zazwyczaj sprawdzam sobie leki na stronie apteki internetowej apteka-internetowa-24.pl - dużo informacji tam mają

Nawet o tym nie pomyślałem, ale w zasadzie nawet nie wiem na co patrzeć. Leków jest dużo, ale które pomogą?

Moja siostra przyjmuje ten lek - http://www.apteka-internetowa-24.pl/dih … -tabl.html i mówi, że jej pomaga. Z tego co wiem to skład i zastosowanie jest zapisane na stronie apteki, to możesz się dowiedzieć więcej o ich działaniu.

Super, wielkie dzięki. Zaraz poczytam więcej o tych tabletkach.

Mówiłeś też coś o suchych nogach, tak? Ja na Twoim miejscu zastosowałbym, o ile mama ma wannę, emulsję do kąpieli od Emolium - http://www.apteka-internetowa-24.pl/emo … 00-ml.html. Sam jej kiedyś używałem na swoje nogi (pracuje jako budowlaniec, więc latem mam bardzo wysuszoną od chodzenia skórę) i przyznam, że świetnie się sprawdził ten preparat. Przeczytaj sobie co o tej emulsji i zobacz jak mamie się to sprawdza.

Chyba tak zrobię. Bardzo Wam dziękuję za pomoc!