Topic: Budowa parków linowych – kto świadczy taką usługę?

Prowadzę nieduży park rozrywki w którym najlepiej bawią się nastolatkowie i dorośli. Ostatnio jedna z mam narzekała, że kiedy mąż świetnie się bawi ze starszym synem ona musi się zajmować rozwrzeszczanym młodszym dzieckiem. Chwilę pomyślałem i doszedłem do wniosku, że dobrze było  by mieć nieduży park linowy. Tylko kto mi go zbuduje? Ktoś wie?

Re: Budowa parków linowych – kto świadczy taką usługę?

Ja bym się bała puścić małe dziecko na park linowy. Przecież to niebezpieczne.

Są różne parki linowe, mnie interesuje taki właśnie dla młodszych dzieciaczków. Te parki są całkiem bezpieczne, poza tym, doskonale rozwijają dzieci zarówno fizycznie jak i umysłowo. No i zawsze jest tam osoba do pomocy.

Natknąłem się kiedyś na jakąś stronę z ofertą różnych zabawek, wyposażenia placów zabaw ale nie jestem pewien czy o to c chodzi.

Chyba wiem, czego szukasz. Budowa parków linowych i ich projektowanie to oferta firmy, którą znajdziesz pod linkiem: http://e-salezabaw.pl/c/17/wewnetrzne-parki-linowe.html. Są to parki linowe wewnętrzne, które mogą być różnych rozmiarów w zależności od przestrzeni jaką dysponuje klient. Są one wykonane ze stali galwanizowanej i mają wszystkie konieczne atesty.

A nie można dostać gotowego produktu?

Oczywiście, ze można, ale czasami klient życzy sobie aby stworzyć mu taki park, który będzie pasował do reszty wyposażenia Sali zabaw lub ma zbyt Malo miejsca aby pomieścić gotowy.

No dobrze, a jaką mam gwarancje, że mi się to nie popsuje zaraz. Wiadomo, co dzieci potrafią, przecież im nie każę uważać.

No oczywiście, ze nie. To producent musi dostosować produkt do użytkownika a nie odwrotnie. Materiały użyte do produkcji nie mogą się ani połamać ani przerwać i mamy na to dwa lata gwarancji.

W sumie myślałem o innym parku linowym, ale ten pomysł tez bardzo mi się podoba. Skoro można go zbudować wewnątrz to znaczy, że ludzie mogą przyjeżdżać nie tylko wtedy, kiedy jest ładna pogoda. Przestrzeni mam dosyć więc może pomyślę nad dwoma o różnym stopniu trudności.

Pomysł niegłupi, jeśli masz kasę. Ale pewnie tak czy inaczej inwestycja szybko się zwróci.

Mam taką nadzieję. A co z montażem, sam sobie to mam poskładać?

To zależy, instrukcja montażu jest dostarczona razem z parkiem. Transport jest w cenie. Natomiast jeśli nie chce ci się z tym bawić, koszt montażu to jakieś 15 – 20 % wartości towaru.

Mało to to nie jest, ale czas też się liczy. Sami pewnie bawilibyśmy się z tym długo.