Topic: Najskuteczniejsze leki na wątrobę

Witam pięknie wszystkich Forumowiczów. Tak, jak w temacie – jakie są wedlug was najskutecz-niejsze leki na wątobę? Od jakiegos czasu mam problemuy z wątrobą, liczyłem, że przejdzie samo jednak przejsc nie chce sad Proszę polećcie mi coś dobrego.

Re: Najskuteczniejsze leki na wątrobę

Witam. Z własnego doświadczenia polecić moge esseliv. Jest to lek, który zawiera w skladzie fosfolipidy nasion soi, co wspomaga leczenie zaburzeń czynnościowych wątroby. Bardzo polecam, bo wraz z przyjmowaniem tego leku moje problemy z wątrobą skończyły się. Poleciła mi go koleżanka, na początku bylam nastawiona sceptycznie, ale warto bylo sprobowac

OK, a jak długo można przyjmować ten lek?

Przyjmuje się go 3 razy po dwie tabletki, a po trzech miesiącach 3 razy na dobę po 1 kapsułce. Lekarz powiedzial mi, ze lek ten powinienem przyjmowac co najmniej 3 miesiace, aby byl efekt.

a lek ten mozna stosowac przy leczeniu dzieci? Czy są jakieś skutki uboczne przyjmowania tego leku??? Gdzie można go kupic?

Ttak, można. My dawalismy swojemu synowi esseliv, 3 tabletki na dobę.

W ulotce zapisano, że działania niepożądane są bardzo, bardzo rzadkie. Ewentualnie mogą to być nudności, biegunka itp, lecz zdarzają się sporadycznie. Ja nie odczułem żadnego, nawet mini-malnego dyskomfortu po zażywaniu tego leku. Lek ten mozna dostac w niemalze kazdej aptece, przykladowo Apteka Gemini. Pozdrawiam i życzę zdrówka!!!

Witajcie! Jestem w ciązy. Moge przyjmowac leki na watrobe sama?

Nie brałabym żadnych leków w ciązy bez konsultacji z lekarzem. JA na przyklad przyjmowalam tabex i w tym czasie zaszłam w ciąże... Lekarz od razu kaząłm mi przerwac kurację. Pozdrawiam

Zadowolona bylas z kuracji tabexem?

Tak, bardzo pomógł z nałogiem. Jest to suplement, ktorego dawkę stopniowo się zmniejsza i stopniowo zmniejsza się ilosc wypalanych papierosów. Czas leczenia to okolo 25 dni. Chwilowo doskwierały mi skutki uboczne w postaci nudności, jednak szybko ustały. Pamiętać też należy, że podczas przyjmowania leku nie wolno pić alkoholu.

Dzięki wielkie z apomoc!!!