Topic: Kogo polecacie do pisania prac prawo?

Niby niepowinnam mieć z tym problemu ale jednak pogubiłam się całkowicie. Prawo to chyba nei moja bajka. Kogo polecacie do pisania prac? Prawo no i to licencjat ma być.

Re: Kogo polecacie do pisania prac prawo?

A masz dokaldne wytyczne żeby ta osoba która ma ci pomagac ma żeby wiedziała co dokladnie napisac. Bo jak tego nei masz to zawsze to ejst jak szukanie bez światła. tongue zapałek tongue

Zależy mi na tym aby praca miała od 25 do około 35 stron. Może i 50, ale ja chyba tak dużego tematu to nie chce. Bo niby dlaczego. I nie mam nawet bibliografii wiec nie wiem z jakich książek chce korzystac. A tez niedlugo mam spotkac się z moja promotorka w tej sprawie

Zobacz jakie firmy pomagają w pisaniu prac licencjackich i magisterskich. Oni zwykle tez zajmuja się tez poprawianiem błędów językowych itd.

Jeśli chodzi o pisanie prac prawo to ma to do siebie że trzeba przewalić mnóstwo ustaw. No i to nieraz jest wielogodzinna analiza. Dlatego ja wolałem to zlecić, bo nie wiedziałem jak się do tego zabrac. Tu wysyłałem maila http://twojredaktor.pl/praca-prawo no i oni mi odpowiedzieli z konkretną już ceną. Możesz też ich zapytać jak chcesz. Oni pomagają też przy pracach związanych z finansami ekonomią i zarządzaniem. Zresztą przy prawie masz tak, że bibligfrafia w dużym stopniu to ustawy i ustawy i robisz tylko do tego odniesienia.

Przed pisaniem pracy licencjackiej zawsze siadałem z kawą mocną i jechałem dalej. Jakoś przeżyłęm, ale to nie było nic przyjemnego hehe

I tak najlepszy jest moment po napisaniu pracy licencjackiej z prawa z ekonomii czy w ogole z jakiegokowoliek innego kierunku, że to człowiek ze to już wszystko. I trudno w to uwierzyc ale to okazuje się prawda ze promotor sam ma już dosc poprawek heh

Cos w tym jest. hehe Bo promotorzy to często bywaja zbyt skrupulatni. Takie moje zdanie.

Ta firma o ktorej pisalem to oni zajmuja się tez poprawniem konspektu planu pracy bibliografii zdań… ogólnie mogą ci podrasować prace w taki sposób ze az to się milo czyta. A to tez wazne żeby były te wszystkie wstawki typu… tak jak uprzednio zostało wykazane… itd. Brzmi dla mnie dziwne ale jednak tak trzeba.