Topic: Montaż wentylacji w Warszawie – z klimatyzacją.

może od razu dodam, że nie chodzi mi o firmę, ale o zwyczajny dom, prywatny. Szukam firmy, która zajęłaby się montażem klimatyzacji i wentylacji w domu, tak by razem nie kosztowało to zbyt wiele, ale jednocześnie było porządnie wykonane… możecie coś doradzić w tej kwestii? Dom się buduje, nie powinno być problemu z montażem, bo jeszcze się nie wyposażyliśmy.;)

Re: Montaż wentylacji w Warszawie – z klimatyzacją.

Ja Ci mogę polecić fachowców z firmy instalacyjnej plusINSTAL, są naprawdę dobrzy, a nie kasują wiele za swoją pracę.

Dodasz coś więcej na ich temat? Są z Warszawy, jak się z nimi skontaktować?

To jest chyba dosyć znana firma, możesz poczytać o nich tutaj, na tej stronie internetowej:http://www.plusinstal.com/montaz-wentylacji. Na pewno możesz im zaufać jeśli chodzi o montaż wentylacji Warszawa jest ich miejscem działania. Klimatyzację opisali jeszcze w innej zakładce.

Ja również mogę ich polecić, świetnie radzą sobie z różnymi systemami, nawet jeśli ma się nietypowy układ domu. Ja tak miałam i trzeba było trochę pokombinować, ale ostatecznie wszystko się udało i jest super.

OK., dzięki.

oni zajmują się też pompami ciepła, tak?

Tak, wszystko masz na ich stronie internetowej. Pompy ciepła, klimatyzacja, wentylacja. Cokolwiek jest ci potrzebne. Zawsze warto też przedzwonić i zapytać w czym mogą pomóc.