Topic: Fachowe czyszczenie klimatyzacji w Poznaniu – kogo polecicie?

Hej, rozglądam się za jakąś możliwie sprawną firmą zajmującą się czyszczeniem elementów klimatyzacji. Wiadomo że trzeba to robić raz na jakiś czas a sami nie chcemy grzebać zwłaszcza że sprzęt jeszcze na gwarancji. Jakbyście polecili jakąś sensowną firmę od takich rzeczy to byłoby super. Z góry dziękuję!

Re: Fachowe czyszczenie klimatyzacji w Poznaniu – kogo polecicie?

Dla nas taką robotę zawsze robi serwis Ice-Klima, naprawdę bardzo dobry. Kiedyś zlecaliśmy to komuś innemu ale teraz jest to robione lepiej i taniej. Będziesz zadowolony.

Nie ma mowy żeby samemu czyścić klimatyzację... Niestety jest to taki układ że łatwo coś uszkodzić a jak jest sprzęt jeszcze na gwarancji to potem będzie kłopot z ewentualną reklamacją. Zdecydowanie fachowcy.

Widzę że inni już zdążyli tę firmę poznać, ja też polecam http://www.ice-klima.pl/. Na mój gust jeden z lepszych serwisów od takich urządzeń w Wielkopolsce a miałem styczność z wieloma. Generalnie jak chodzi o czyszczenie klimatyzacji Poznań jest miastem dość drogim, ale oni mają fajny cennik. I znają się na instalacjach różnych marek a nie jak to zwykle bywa wąska specjalizacja i nic ponadto.

Ja sobie nie wyobrażam w lecie biura bez sprawnej klimatyzacji. To jest dla mnie jedna z podstawowych kwestii.

Sporo tego jest, ale faktycznie problemem bywają dość wysokie ceny czyszczenia. No ale skoro są już „namierzone” sensowne firmy to ich się warto trzymać.