Topic: Filmy korporacyjne w Poznaniu – gdzie zamówić?

Witam. chciałbym zamówić realizacja kilku filmów korporacyjnych, które ukazały by jak pracujemy, co robimy, nasze ideę, cele itp. wszystko w formie promocyjnej i takiej, by móc wrzucić to na naszą stronę tytułową. Nie wiem jendka która firma mogłaby się czegoś takiego podjąć. Może ktoś z was mi coś poleci? Jaka firma mogłaby się tym zając? Czekam na wiadomości…

Re: Filmy korporacyjne w Poznaniu – gdzie zamówić?

Ja zleciłem filmy korporacyjne w Poznaniu jednej, niezawodnej firmie i bardzo jestem zadowolony. Ogólnie to ich stronkę możesz zobaczyć tutaj: http://woodpeckermp.pl/filmy-korporacyjne/ i jest tam naprawdę prześwietna oferta różnych filmów korporacyjnych i nie tylko. Moja firma też korzystała z ich usług i bardzo profesjonalny film reklamowy nakręcili. Gorąco polecam!

Re: Filmy korporacyjne w Poznaniu – gdzie zamówić?

no proszę ta firma woodpeckermp.pl wygląda mega interesująco! Nie dość, że potrafią kręcić wiele różnych filmów to jeszcze naprawdę bardzo dobrze wykonane są te filmy. Szybkość działania idzie u nich w parze z jakością, mówię to na podstawie opinii jakich wyczytałem i jak przeglądam portfolio i ogólnie całą stronkę to bardzo profesjonalnie to wygląda!

Re: Filmy korporacyjne w Poznaniu – gdzie zamówić?

no ja też mam zamiar się do nich zgłosić bo mam kilka filmów korporacyjnych do nakręcenia. Mamy pomysł na to, żeby ocieplić nasz wizerunek i myślę, że takie filmy to krok w słusznym kierunku.

Re: Filmy korporacyjne w Poznaniu – gdzie zamówić?

Według mnie takie filmy korporacyjne to jedna z lepszych opcji reklamowych. Jak przeglądam wiele firm to jednak łapię się na tym, że takie filmy korporacyjne, albo ogólnie filmy promocyjne itp. pozwalają mi zaufać firmie i w ostatecznym rozrachunku skorzystać z ich usług.