Topic: Filmy korporacyjne w Poznaniu – gdzie zamówić?

Witam. chciałbym zamówić realizacja kilku filmów korporacyjnych, które ukazały by jak pracujemy, co robimy, nasze ideę, cele itp. wszystko w formie promocyjnej i takiej, by móc wrzucić to na naszą stronę tytułową. Nie wiem jendka która firma mogłaby się czegoś takiego podjąć. Może ktoś z was mi coś poleci? Jaka firma mogłaby się tym zając? Czekam na wiadomości…

Re: Filmy korporacyjne w Poznaniu – gdzie zamówić?

Ja zleciłem filmy korporacyjne w Poznaniu jednej, niezawodnej firmie i bardzo jestem zadowolony. Ogólnie to ich stronkę możesz zobaczyć tutaj: http://woodpeckermp.pl/filmy-korporacyjne/ i jest tam naprawdę prześwietna oferta różnych filmów korporacyjnych i nie tylko. Moja firma też korzystała z ich usług i bardzo profesjonalny film reklamowy nakręcili. Gorąco polecam!

no proszę ta firma woodpeckermp.pl wygląda mega interesująco! Nie dość, że potrafią kręcić wiele różnych filmów to jeszcze naprawdę bardzo dobrze wykonane są te filmy. Szybkość działania idzie u nich w parze z jakością, mówię to na podstawie opinii jakich wyczytałem i jak przeglądam portfolio i ogólnie całą stronkę to bardzo profesjonalnie to wygląda!

no ja też mam zamiar się do nich zgłosić bo mam kilka filmów korporacyjnych do nakręcenia. Mamy pomysł na to, żeby ocieplić nasz wizerunek i myślę, że takie filmy to krok w słusznym kierunku.

Według mnie takie filmy korporacyjne to jedna z lepszych opcji reklamowych. Jak przeglądam wiele firm to jednak łapię się na tym, że takie filmy korporacyjne, albo ogólnie filmy promocyjne itp. pozwalają mi zaufać firmie i w ostatecznym rozrachunku skorzystać z ich usług.