Topic: Bankiet z okazji rocznicy powstania uczelni – jaka firma się tym zajmie?

Nasza uczelnia obchodzi niebawem okrągły jubileusz swojego istnienia, wobec czego pomyśleliśmy o tym, żeby przygotować jakiś bankiet. Oczywiście wpierw jest część naukowa z kilkoma panelami, później dopiero mniej oficjalna część. A przynajmniej takie mamy założenie. Powiem szczerze jednak, że brak nam ludzi, którzy umieliby się tak dużą imprezą zająć. Dlatego też wyszła koncejcpa, żeby zajęła się tym profesjonalnie jakaś firma. Znacie jakąś? Oczywiście przydałąby się najlepsza wink

Re: Bankiet z okazji rocznicy powstania uczelni – jaka firma się tym zajmie?

A czemu nie zaprzęgniecie do tego studentów z kół naukowych? U nas zawsze się tak robiło. Tym bardziej, że zawsze mieliśmy bardzo aktywnych studentów, którzy sami, z dosłownie naszą drobną pomocą, zajmowali sie organizacją różnych imprez. Z ich inicjatywy organizowaliśmy często sporo dużych, udanych konferencji ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Niestety… nasi studenci są raczej mało aktywni. To znaczy, są jakieś koła naukowe, ale żeby jakoś szaleli z dzialanością, to trudno to tak ująć.

Szkoda… kiepski klimat uczelni musi być.

Z tego co wiem, po rozmowach z moimi kolegami z innych uniwerków, to jest to trend, który panuje na iwększości uczelni. Takie życie.

Hej! Co prawda, nie dla uczelni, a dla firmy, wynajęliśmy kiedyś tę agencję http://glamevents.pl/imprezy-okolicznosciowe. Generalnie udało się zorganizować bardzo fajną imprezę z licznymi atrakcjami dla wszystkich gości. Nie wiem, czy to akurat wpisze się w Wasze preferencje.

Hm, akurat przy tym linku miałem pewne wątpliwości, ale wtedy znalazłem tę zakładkę http://glamevents.pl/gale-i-bankiety i rzeczywiście wychodzi na to, że mają doskonałą ofertę pod nasze potrzeby. Jak załatwiają salę, catering i całą obsługę techniczną, no to już chyba nic więcej nam nie potrzeba wink

Ale to rzeczywiście trzeba przyznać, że GLAM Events & Lifestyle podchodzi bardzo kompleksowo do zleconych zadań. Mi wię przede wszystkim podobała z nimi współpraca dlatego, że potrafili dobrać wszelkie atrakcje do moich preferencji.

Ekstra! Dziękuję za pomoc!