Topic: Jazda na rowerze dobrym sposobem na aktywność fizyczną.

W końću dojrzałam do tej powaznej decyzji smile)) Zaczynam dbać o siebie, i postanowiłam podjąć jakąś aktywność fizyczną. W pierwszym momencie pomyślałam o bieganiu, ale jakoś kondycji nie mam i nie będzie to dla mnie przyjemnością. Teraz na tapecie są rowery, jak myślicie czy dam radę na rowerze górskim?

Re: Jazda na rowerze dobrym sposobem na aktywność fizyczną.

Już samo podjęcie takiej decysji jest sporym sukcesem, bo zawsze najgorsze są początki. Zwłaszcza w przypadku czynnosci, z którymi nie mieliśmy wcześniej do czynienia. Co do jazdy rowerem to na początku nie narzucaj sobie zbyt dużego obciążenia, bo przestanie Ci to sprawiać przyjemność, a to przecież nie o to chodzi, prawda?

No masz rację, na początek chciałabym spróbować po prostu przejażdżek do momentu, kiedy poczuje się po prostu zmęczona. Małymi kroczkami chce się piąć wyżej i wyżej. Mam nadzieje, że starczy mi zapału do każego rodzaju jazdy. A jaki rower mi polecacie do takiej jazdy amatorskiej.

Juz się miałem wcześniej włączyć do tej dyskusji i zaproponować Ci coś fajnego jeśli chodzi o rower. W moim przypadku sprawidził się rower z tej oferty https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Row … oducer_2/1 i myślę, że i dla Ciebie będzie tam wiele propozycji. Prejżyj dokłądnie i porównaj parametry poszczególnych maszyn.

A może w Twoim przypadku lepiej rozpocząć od jazdy miejskiej? W naszym kraju powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych, które są barrdzo dobrze przygotowane. Są dobrze oświetlone i mają bardzo dobrą nawierzchnię. Wydaje mi się, że to dobry wybór jeśli chodzi o początek przygody rowerowej.

Ja bym tak wybrał smile)) Spokojna jazda po mieście na pewno na początku da więcej przyjemności, przynajmniej w moim przypadku smile))

A jeśli mowa o rowerach do miasta to zajrzyjcie tutaj https://www.sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-miejskie/83  oferta jest rónie dobra jak ta z rowerami do jazdy szosowej. W ofercie znajdują się także inne rodzaje rowerów, również dla dzieci.

O w końcu ktoś dał mi jakiś namiar na sklep rowerowy z dzięcemymi rowerkami. Jakoś wcześniej nie trafiłam na nic ciekawego.

Kochani, dzięki za wszystkie linki smile Już sobie wybrałam rower smile