Topic: Czy wiecie coś o zegarkach Breitling?

Słyszałem, że to bardzo dobra marka, ale przyznam się, że nie słyszałem nigdy o niej. Znam wiele innych marek zegarków z różnych krajów ale tej jakoś nie. A wy?

Re: Czy wiecie coś o zegarkach Breitling?

Coś mi się chyba gdzieś obiło o uszy ale nie wiem nic bliższego o tej marce, może jest bardziej znana w innych krajach niż w Polsce. Może to wynika z ceny ale nie wiem w sumie jak to jest

Właśnie nie, ponoć to są zegarki luksusowe ale mają dużo niższą cenę niż inne w tej klasie, można zobaczyć na przykład tutaj http://kraff.pl/21-zegarki-breitling, ceny zegarków Breitling są dość przystępne jak dla mnie i jak na zegarki luksusowe

Faktycznie

To bardzo znana marka w innych krajach, w Polsce może faktycznie, a może tylko w innych kręgach. Zegarki te słyną z bardzo dobrej jakości przede wszystkim jeśli chodzi o mechanizm wiec jest to dobry wybór dla osób które nie chcą przepłacać czy nie mogą pozwolić sobie na zakup tych najdroższych zegarków a chcą mieć czasomierz na długi czas. Co prawda producent nie udziela gwarancji na jakiś bardzo długi czas (ale to rzadko zdarza się nawet w przypadku zegarków z najwyższej półki) ale z tego co wiem to te zegarki są bardzo trwałe,

Skoro jest tak jak kolega pisze to może są lepsze niż zegarki najbardziej znanych marek i warto za nie zapłacić więcej niż za Casio czy jakieś najbardziej znane. Muszę przyjrzeć im się bliżej