Topic: Gdzie w Warszawie chodzicie na oczyszczanie twarzy?

Witam. Pytanie chyba bardziej do damskiej strony forum: gdzie w Warszawie warto iść na oczyszczanie twarzy? Zależy mi na profesjonalnie wykonanym zabiegu, żeby w końcu doprowadzić skórę do ładu. Pozdrawiam.

Re: Gdzie w Warszawie chodzicie na oczyszczanie twarzy?

Chodzę do Studia Urody Erbel i cera już wróciła do równowagi. Co jakiś czas coś wyskoczy ale bez problemu radze sobie z tym sama. Teraz przyszedł czas na dalsze upiekszanie siebie big_smile. W zeszlym tygodniu byłam np na przedłużaniu rzęs, koleżankom udało się w końcu mnie namówić. Efekt robi wrażenie, ale przyznam szczerze że tego się spodziewałam po oczyszczaniu. Wiele kosmetyczek się zabierało za moją twarz ale nikomu nie udało się doprowadzić do stanu jak teraz.

Dziękuję za odpowiedź. Oczyszczanie twarzy robią tak normalnie – rękoma? Czy używają jakiejś maszyny?

To zależy czego wymaga cera, manualnie usuwa sie niektóre krosty, ale peelingi również jak najbardziej pomagają i możn z nich skorzystać. W ogóle to zajrzyj na ich strone. Wszystko masz tam ładnie opisane: http://salonerbel.pl/zabiegi-na-twarz-2 … ie-twarzy/. Naprawdę nie ma co się bać, ja czułam pewien dyskomfort przed pierwszym razem bo nie chciałam żeby ktoś pomyślał że mam takie problemy z braku higieny, ale panie bardzo miło się mną zajęly, pogadalysmy sobie, az czas zaczal leciec szybciej smile

Cześć. Pisałaś że robiłaś sobie tam rzęsy. Mogłabyś też podrzucić taką strone jak z oczyszczaniem bo chciałabym sie jak najwiecej o nich dowiedziec zanim sie zdecyduje, pzdr. Oczywiście jeśli to nie problem.

Problem żaden, musiałam tylko troche poszukać i jest - http://salonerbel.pl/uncategorized/prze … metoda-11/. Mnie przekonali metodą 1:1, chyba dokładniejszej i bardziej naturalnej nie ma, a rzęsy wyglądają cudownie, jak moje własne smile. Teraz w zasadzie w ogóle nie musze oczu malować, nigdy tego nie lubiłam i zawsze zabierało mi bardzo dużo czasu. Pozdrawiam.