Topic: Uzależnienie od narkotyków – pilnie potrzebne wsparcie fachowca

Mój brat ma poważny problem z heroiną. Odkryliśmy to niedawno i w zasadzie był to spory szok dla wszystkich w rodzinie. Teraz chcemy jakoś mu pomóc i wiadomo że najlepsze byłoby jakieś terapeutyczne działanie tylko jak się zabrać za to? Może jakiś specjalista w Olsztynie zajmuje się takimi rzeczami?

Re: Uzależnienie od narkotyków – pilnie potrzebne wsparcie fachowca

Szukajcie specjalisty, ostatecznie to nie jest jakieś małe miasteczko żeby nie było tu odpowiedniej osoby od takich spraw. Najważniejsze żebyście otoczyli uzależnionego troską i czuwali nad tym by nie zrobił czegoś glupiego.

Trafiłaś może wcześniej na tę stronę? http://www.olsztynpsycholog.pl/oferta/t … zaleznien/. Miałam kiedyś w bliskim otoczeniu podobny kłopot i powiem Ci zupełnie szczerze że w takim temacie jak terapia uzależnień Olsztyn nie ma chyba lepszego fachowca. Pełen ciepła terapeuta o wielkiej wiedzy.

Coś kojarzę, na jakimś forum bardzo doktora Jarmoszuka chwalono właśnie za to ciepło ale też za profesjonalizm. To wygląda na to że jesteśmy w domu. Im szybciej zapiszesz brata na wizytę tym lepiej.

Gość z tego co widzę naprawdę jest ogarnięty http://www.olsztynpsycholog.pl/oferta/. Do tej pory myślałem że gdy idzie o te wszelkie porady psychologiczne Olsztyn to jakaś dziura a tu taka niespodzianka...

Zapotrzebowanie na takie usługi jest chyba coraz większe i to sprawia że pojawia się rosnąca grupa gabinetów, otwierają się nowe praktyki psychologów. I dobrze, nie trzeba już szukać długo by uzyskać pomoc.

Walka z nałogiem każdym to jest mega wyzwanie. Przed twoim bratem ciężka droga. Musicie go bardzo wspierać.