Topic: Poszukuje biura zajmującego się obsługą kadrowo-płacową w Warszawie – polecicie coś?

Witam wszystkich. Prowadzę małą firmę, która bardzo intensywnie się rozwija. Zaczynam zatrudniać coraz to więcej pracowników. Z tego powodu przydałaby mi się profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa. Chciałabym wynająć do tego zewnętrzną firmę, ale niestety nie znam żadnej. Czy możecie mi coś polecić?

Re: Poszukuje biura zajmującego się obsługą kadrowo-płacową w Warszawie – polecicie coś?

Witaj, także korzystam z zewnętrznego biura do obsługi kadrowo płacowej i jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Firma działa na terenie Warszawy i okolic i zajmuje się także obsługą księgową. Jeżeli chcesz się zapoznać z ich ofertą wejdź na: http://www.optimum-waw.pl/obsluga-kadrowa-i-placowa - znajdziesz tam wszelkie informacje dotyczące zakresu działań w ramach obsługi kadrowej i płacowej.

Re: Poszukuje biura zajmującego się obsługą kadrowo-płacową w Warszawie – polecicie coś?

Witajcie, ja także jestem klientem wspomnianego przez moja przedmówczynię biura rachunkowego i bardzo Ci je polecam. Mają bardzo szeroki zakres usług i profesjonalny zespół specjalistów, którzy naprawdę znają się na swojej pracy.

Faktycznie, polecane przez Was biuro oferuje dużo usług z zakresu księgowości i obsługi kadr i płac. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Zawsze rzetelnie wykonują swoje obowiązki i załatwiają wszystko w terminie.

Dziękuje za podpowiedzi. Czy wiecie może czy to biuro oferuje także obsługę prawną? Wiem, że niektóre biura rachunkowe mają to także w swojej ofercie.

Tak, jak najbardziej. Współpracują z bardzo dobrą kancelarią prawniczą, więc w razie jakichkolwiek problemów można się do nich zwrócić także z takimi problemami.

Potwierdzam. Ja akurat miałam okazję korzystać z obsługi prawnej za pośrednictwem tego biura, na szczęście wszystko skończyło się dobrze.