Topic: Siedmiodniowe turnusy rehabilitacyjne na pomorzu.

Czy możecie polecić mi jakieś ośrodki, które organizują turnusy rehabilitacyjne trwające siedem dni? Nie zależy mi na turystyce, ale na opiece lekarskiej i dobrze przeprowadzanych zabiegach… I może jeszcze na cenie, bo nie chcę wydawać całego majątku.;)

Re: Siedmiodniowe turnusy rehabilitacyjne na pomorzu.

może przejrzyj sobie ofertę z tej strony internetowej http://www.klinika-rcv.pl/turnus-rehabi … 7-dni.html. ja byłem zadowolony wszystko zgodnie z opisem i nie było bardzo drogo. Wczesniej jeździłem do innych ośrodków na dwa tygodnie, ale tym razem zdecydowałem się na siedem dni i było dobrze.

To może jeszcze napiszcie jakie różnice widzicie między 7 i 14 dniowymi pobytami…

Wiesz co, jak dla mnie to wszystko zależy od potrzeb, czasu. Jeśli na przykład ktoś pracuje to ciężej jest mu brać dwa tygodnie wolnego, a każdy dobry ośrodek i w ciągu tygodnia jest w stanie bardzo wiele dobrego zdziałać dla zdrowia pacjenta. Ja również mogę polecić prywatną klinikę RCV, bo każdy dzień jest u nich dobrze wykorzystany i na pewno nie masz uczucia zmarnowanego czasu.:)

A ja myślę, że czasami warto zamiast wybrać się na 14 dni w jedno miejsce przetestować dwa ośrodki po 7 dni.;)

U mnie akurat chodzi o to, że nie mogę sobie teraz pozwolić na żaden dłuższy wyjazd. Bo tak to chętnie wybyłabym gdzieś na dwa tygodnie, nawet w jedno miejsce, nieważne, byle trochę odetchnąć i nie musieć zajmować się żadnymi poważnymi obowiązkami.

A polecacie ten ośrodek dla starszych ludzi? Chcę gdzieś wysłać w ramach rocznicy ślubu swoich rodziców i zastanawiałem się nad wczasami zdrowotnymi. Gdzieś blisko Gdańska właśnie, na uboczu, bo nie bardzo chcą uderzać w dalsze miejsca.;)

Tak, myślę, że każdy się w tej klinice może dobrze czuć. Nieważne ile ma lat. Zresztą starsi ludzie czasami naprawdę potrafią czasem zaskoczyć swoją energią… Wystarczy dać im odpowiednie warunki, a potrafią zaszaleć.:D