Topic: Jak sprawdzić swojego kontrahenta?

Witam wszystkich. Prowadzę swoją dużą firmę w Lubinie. Od jakiegoś czasu prowadzę rozmowy z innymi firmami w celu połączenia naszych przedsiębiorstw. Niby wszystko jest ok i zdecydowałem się już na konkretnego partnera, ale wciąż się waham i mam wątpliwości. Sądzicie, że powinienem go jakoś sprawdzić? Znacie jakieś skuteczne metody?

Re: Jak sprawdzić swojego kontrahenta?

Oczywiście, że tak! To zbyt poważna sprawa, żeby nie sprawdzić wszystkiego. Ja na Twoim miejscu zatrudniłbym w Lubinie prywatnego detektywa, który zrobi dla ciebie taki wywiad gospodarczy. Moim zdaniem to niezbędne, jeśli faktycznie chcecie połączyć firmy. Mój znajomy korzystał z usług tej firmy: http://cdfox.pl/kontakt/detektyw-lubin/ i naprawdę bardzo mu pomogli.

Zgadzam się z kolegą! Lepiej zlecić komuś, żeby dokładnie sprawdził ryzyko takiej współpracy, żeby wszystko było w porządku. Nie będziesz musiał później się martwić. Detektywi sprawdzą majątek i ogólny stan finansów potencjalnego partnera oraz jego wiarygodność.

W sumie to dobry pomysł. Nigdy nie myślałem, żeby zatrudniać detektywa, który to sprawdzi, ale może to być skuteczne.

Ja zatrudniałem, gdy prowadziłem interesy. To zawsze zwiększa bezpieczeństwo Twojej firmy i zabezpiecza Cię przed popełnieniem błędu. Ja tam uważam, że jeśli można to należy wszystko dokładnie sprawdzić.