Topic: Macie drzwi antywłamaniowe czy zwyczajne?

Zastanawiam się jakie wybrać

Re: Macie drzwi antywłamaniowe czy zwyczajne?

A potrzebujesz antywłamaniowych? Jak nie to chyba nie ma co przepłacać

Nie jestem milionerem jeśli o to ci chodzi smile ani nie mieszkam w niebezpiecznej dzielnicy ale włamanie chyba zawsze może się zdarzyć, zwłaszcza w dzisiejszych niebezpiecznych czasach

Jak tak to skoro już kupujesz drzwi to dołóż trochę i może faktycznie wybierz antywłamaniowe

Ja mam drzwi antywłamaniowe, kupiłam je tutaj: http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne … lamaniowe/ i jestem zadowolona z wyboru. Co prawda włamać nikt się nie próbował, wiec nie mogę ocenić skuteczności w tym sensie smile (na szczęście) ale podoba mi się ich solidność, to też bardzo ważna cecha, wydaje mi się, że takie drzwi są często solidniejsze niż zwykłe. Wiec ja polecam takie kupować

Dzięki za opinię, skoro jesteś zadowolona to może ja też powinienem kupić w tym sklepie DOM-BUD Serwis smile zwłaszcza że jeszcze nie znalazłem interesującej oferty drzwi ani dobrego sklepu. Polecasz go?

tak, zdecydowanie, bardzo dobrej jakości produkty importowane chyba głównie z Włoch, przystępne ceny i bardzo fachowa obsługa, doradzają przy wyborze drzwi (więc to może jest rozwiązanie twojego dylematu) i montują drzwi, mnie to wszystko bardzo pasowało

Ok, to chyba faktycznie też muszę się do nich zgłosić, dzięki za pomoc