Topic: Gotowe projekty domów piętrowych w Poznaniu – gdzie można zamówić?

Witam, nie wiem czy to dobry adres, ale chcialbym zapytać czy ktoś z was może orientuje się, gdzie można zamówić gotowe projekty domów pietrowych w Poznaniu.

Re: Gotowe projekty domów piętrowych w Poznaniu – gdzie można zamówić?

A dlaczego akurat w Poznaniu?

Bo chce tu zamieszkać. W tej chwili wynajmuje mieszkanie pod Poznaniem, ale powiedzmy, że mam już dość tej opcji z moja rodzina i chcemy zmienić lokum na cos swojego i zdecydowanie większego. Marzy nam się dwupoziomowy dom, bo teraz meczymy się w piątkę na 45 metrach kwadratowych. Dzieciaki rosna, i one i my potrzebujemy przestrzeni. Mysle, ze to ostatni dzwonek na kupno lub budowę domu. Ale zależy mi na gotowym projekcie i na czasie.

Chyba wiem o czym mówisz…bylam w podobnej sytuacji co ty z mezem. Stwierdzilismy, ze szkoda już dawać komus kase za wynajem, tylko lepiej zacząć odkładac, wziąć kredyt i się wybudować. I tez marzyłam o dwupoziomowym. Czyms takim jak to: architekt.nanostudio.pl/realizacje/domy-pietrowe/. No udało nam się wreszcie z tysiąca roznych propozycji wybrać oferte takiej firmy, która nazywa się Nano Studio. To firma z Poznania. Ich projekty jednak najbardziej nam się podobały. A teraz nasz dom już stoi, a my tylko co miesiąc spłacamy za niego kredyt. Trochę to boli, ale jak człowiek pomyśli o komforcie mieszkania… smile))

No wlasnie o komforcie smile Pozwolę sobie skorzystać z tego linka. Może i ja tam znajde odm swoich marzeń wink

Jasne. Powodzenia!:)