Topic: Bezpieczne nosidełka dla dzieci.

szukam jakiegoś dobrego sklepu z nosidełkami dla dzieci.:) podobają mi się takie nosidełka, które przypina się bezpośrednio do siebie i dziecko jest wtedy bardzo blisko, pod pełną kontrolą. Z drugiej strony wydaje mi się, że taki typ akcesoriów musi być naprawdę porządnie zrobiony, żeby maluch w nim wygodnie „siedział” i żeby cała konstrukcja była stabilna… nie chciałabym zrobić swojemu synkowi krzywdy przez jakieś głupie niedopatrzenie. Możecie mi polecić jakiś dobry sklep?

Re: Bezpieczne nosidełka dla dzieci.

na początku takie nosidełka wydawały mi się dziwne, ale jak przyjrzałem się dziecku swojej siostry to stwierdziłem, że to jest bardzo wygodne i praktyczne.;) my z żoną jesteśmy jeszcze przed narodzinami, więc chętnie dowiem się na ten temat coś więcej i poczytam o jakichś polecanych sklepach. Bo wiadomo, że dla dziecka chce się tego, co najlepsze.;)

wiecie co, ja Wam mogę polecić produkty z tej oferty http://www.nakina.pl/nosidelka-dla-dzieci-c-1.html, są naprawdę solidne i wygodne, złego słowa nie można powiedzieć. Warto poczytać specyfikacje, macie tam nosidełka jedno i wielofunkcyjne, my zdecydowaliśmy się wielofunkcyjne.:)

też znam ten sklep.:) na http://www.nakina.pl/ robiłam ostatnio zakupy dla swoich bliźniaków. Bo tak, poszczęściło mi się i mam uroczą parkę.;) jak tak porównam jakość oferty to ceny mają też niezłe, rodzice mogą się mile tym zaskoczyć. Oprócz nosidełek polecam na przykład kocyki.

podobają mi się opisy nosidełek w tym sklepie, bardzo fajnie oznaczyli wszystkie elementy na zdjęciu. Opcja śliniaka też jest świetna, bo chociaż wszyscy kochamy swoje dzieci to nie chcemy przecież tonąć w litrach śliny.;p a wolicie nosić dziecko z przodu czy raczej z tyłu?

ja wolę z przodu, czuję się spokojniejsza jak je widzę.:)

mi obojętnie jak, chociaż częściej nosimy z żoną dziecko z przodu – kwestia przyzwyczajenia. Z tyłu też nie powinno się nic złego dziać, jeśli ma się dobrej jakości nosidełko.