Topic: Wynajem auta dla przedsiębiorcy – czy to do dobry pomysł?

Hejka, dwa miesiące temu założyłam swoja firmę i teraz widze, ze bardzo mi brakuje samochodu. Niby mam tylko działalność księgowa, ale zdarzylo się już kilka razy, ze klientowi bardzo zalezalo na tym, aby do niego przyjechać i musialam kombinować logistycznie i czasowo jak to ogarnąć. I tak sobie pomyslalam, ze może dobrym rozwiązaniem byłoby wynajecie na firme takiego auta. Co o tym sadzicie? Wiem, ze niektórzy tak robią, bo szkoda im kasy na kupno auta, albo jej zwyczajnie nie mają jeszcze.

Re: Wynajem auta dla przedsiębiorcy – czy to do dobry pomysł?

Pomysl bardzo fajny przedsieborcza kobieto smile moja kumpela tak wlasnie zrobila.

Jasne, tez mam kumpla podobnie działającego, musiałabyś się tylko zorientować jaki byłby koszt wynajęcia samochodu w Krakowie, przekalkulować to po swojemu księgowemu wink)) i pewnie jakos by ci się spięła ta inwestycja smile

No i najlepsza będzie wypożyczalnia samochodów bez kaucji Kraków ma chyba kilka takich. W każdym razie nie musisz wplacac dodatkowych srodków za wypozyczenie samochodu wink Zaryzykują dając Ci samochód wink

Jestem świetnym kierowcą :PPPPP Chcesz się przekonać?:PPP

Nie wątpię :PPPP