Topic: Czy doniczki i donice można wykorzystać dekoracyjnie?

Czesc. Mam trochę nietypowe zapytanie – czy doniczki i donice można wykorzystać do celów dekoracyjnych? Oczywiście w częsci z nich będą posadzone kwiaty, ale również chciałabym, aby część wykorzystana była np. jako wazon, czy do innych celów. Oby jak najbardziej oryginalnych.

Re: Czy doniczki i donice można wykorzystać dekoracyjnie?

To swietny pomysł. Moje parapety i balkon tak właśnie są zagospodarowane, polecam! smile

Pewnie, że tak – zobacz, jak wiele masz bardzo oryginalnych nowoczesnych donic – niepowtarzalne wzory, kształty – można zawrotu głowy dostać. Wybór na pewno nie jest prosty wink) sama to wiem po sobie, bo w moim przypadku kilka tygodni zajęło mi szukanie odpowiednich do aranżacji domu donic i doniczek.

Ale pamiętaj, że nie tylko aspekt wizualny powinien się liczyć. Bo wygląd, dekoracja, to jedno, ale i tak najważniejsza rzecz, to dobór donic także pod względem tego, gdzie będą ustawione – czy na dobrze czy w domu. I warto jednak zainwestować w takie, które nie rozsypią się po roku użytkowania.

Jasne, biorę to pod uwagę.

Jak tak ruszyłyscie temat donic, to ja jestem właśnie na etapie przeglądania propozycji dużych donic ogrodowych. Chciałabym, aby własnie były ozdobą ogrodu letniego i zimowego – bo posiadam taki i taki. Są przeliczane, a ja nie mogę się zdecydować, które z nich zamówić… masakra…

Wiem jak to jest… ja swoje też wybierałam pół roku…

Oj dziewczyny męska decyzja i naprzód.

Oj to wlasnie nie dla wszystkich jest takie oczywiste. Słuchajcie, a znacie jakieś miejsca, gdzie jest duży wybór doniczek i donic? Najlepiej online, bo nie mam za bardzo czasu biegać po sklepach.

Ja aktualnie przeglądam ofertę takiego sklepu który nazywa się La Decora. Mają fantastyczne rzeczy, dlatego wlasnie tak trudno mi się zdecydować na coś…Albo powiększe ogrody i obrabuję bank albo wreszcie się na coś zdecyduje wink)))

Trzymajmy się jednak tej drugiej wersji smile

dzieki za ten namiar, zaraz wyszukam go sobie w necie.