Topic: Mały członek rujnuje całe moje życie, nie tylko seksualne

Chłopaki, pomocy. Wiem, że mały członek to kompleks wielu osobników płci męskiej dlatego proszę, podzielcie się tym, jak sobie radzicie z małym członkiem. Czy ten kompleks ma wpływ na całe Wasze życie? Na moje owszem. Jestem strasznie niepewny siebie, boję się, że nigdy nie znajdę już kobiety.

Re: Mały członek rujnuje całe moje życie, nie tylko seksualne

Masz trochę mylne myślenie. Kobieta pokocha Cię za Twoje wnętrze, wartości, a nie za zawartość bokserek.

Jestem świadomy tego, że mały członek może niszczyć całe życie i światopogląd. Dlatego nie męcz się z tym i daj sobie pomóc. Wystarczy parę kliknięć myszką. Już nigdy nie bedziesz zastanawiać się, jak powiekszyc penisa , bo będziesz zwyczajnie spełniony, pewny siebie i usatysfakcjonowany z życia seksualnego. Życzę Ci tego z całego serca wink.

Ale wiesz, że wydłużenie członka jest możliwe? Wystarczy krem albo tabletki. Możesz je kupić przez internet, ale radziłbym kupić je na stronie producenta, a nie po taniości z jakiegoś niezaufanego źródła. Lepiej nie ryzykować. Trzymam kciuki i pozdrawiam Cię, będzie dobrze, kuracja nie trwa długo.