Topic: Remontowanie mieszkania za małe pieniądze

Witam wszystkich zgromadzonych. Szukam pomocy w kwestii remontowania mieszkania. Chciałam znaleźć dobrą firmę remontową. Niestety jestem nowa i totalnie nie wiem komu warto w tej kwestii zaufać. Czy moglibyście polecić dobrą ekipę z Poznania, która nie zdziera z ludzi? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam cieplutko.

Re: Remontowanie mieszkania za małe pieniądze

Witaj. W tych sprawach to ciężko się tak jednoznacznie wypowiedzieć. Poznań to drogie miasto, więc i fachowcy muszą się cenić by zarobić na chleb. Sądzę, że powinnaś popytać sąsiadów albo poszukać czegoś w necie, najpierw sprawdź komentarze. Zadzwoń i wypytaj o cennik lub ewentualne rabaty. W ten sposób może będziesz miała taniej.

Witajcie. Sądzę, że w Poznaniu będzie sporo takich firm remontowych. Kolega dobrze ci podpowiedział, że powinnaś sobie poszukać w internecie. Pytając o cennik w mailu czy telefonicznie też dowiesz się szczegółów i sama dowiesz się czy warto nawiązać współpracę czy nie. Wszystko jest kwestią indywidualną.

Co racja to racja. Ja też szukałam jak najtaniej i zatrudniłam pana, który totalnie się do tego nie sprawdził a w efekcie tanio nie wyszło. Więc na ceny nie patrz tak za bardzo.

Cześć. Masz namiar na dobrą firmę od wykończenia wnętrz remonty-mieszkan-poznan.pl/?wykonczanie_wnetrz. Myślę, że się nie zawiedziesz, są dobrzy, a cenowo też moim zdaniem dobrze wypadają. pozdrawiam.