Topic: Poszukuje naświetlaczy

Siema! Szukam specjalnych naswietlaczy, no wiecie – takich, co można np. pomniki, budynki czy parkingi podswietlić.

Re: Poszukuje naświetlaczy

Aha, chyba wiem, o czym mówisz, to takie oświetlenie przemysłowe inaczej. Chyba nawet wiem, do jakiego sklepu Cie odeslac. Nazywa się GitMarket.pl i tu masz stronę: gitmarket.pl/naswietlacze/, gdzie wlasnie są tego typu rzeczy do wyboru. Kupilem sobie tam niedawno kilka sztuk do podwietlenia domu. Ma odnowioną elewację i stwierdziłem, ze zaszaleje i go jeszcze upiększe dodatkowym oświetleniem. Fakt – robi wrazenie, bo jest zabytkowy - musialem trzymać się jakiś tam wytycznych, ale ok smile Calos prezentuje się bardzo profesjonalnie smile

Dzieki smile

A w tym sklepie maja też jakiś wybór lamp wiszących? A i jeszcze potrzebowałbym jakies ciekawe klosze. Nie chce mi się guglowac po necie – wystarczy, ze moja dziewczyna już sleczy 3 tydzien i nadal się na nic nie zdecydowala wink Najchetniej zabrałbym ją wirtualnie w jedno miejsce i zrobil zakupy wink

Mają i jeszcze listwę ledową, lampy biurkowe, oprawy schodowe i inne cuda sobie możesz tam zamówić. A kobiety tak mają wink)