Topic: Wasze pomysły na pakowanie prezentów dla pracowników

No hej! Chciałam bym się was o coś spytać? Moge? No to pytam i zobaczę co mi konkretnego powiecie. Bardzo mi zależy natym, żeby na nadchodzące niedługo takie tam firmowe uroczystości, jakie dokładnie to już nie będę zdradzać szczegółów bo dla dobra sprawy to niema żadnego znaczenia. Ale dla każdego pracownika mamy firmowy prezent. I nie wiemy jak go zapakować. W co znaczy się to mamy włożyć?

Re: Wasze pomysły na pakowanie prezentów dla pracowników

A nie macie żadnych swoich reklamowych toreb? Moim zdaniem to jest teraz element konieczny w każdej firmie. Trzeba po prostu mieć torby reklamowe na każdą okazję i tyle. Jak już je raz załatwicie to będzie mieli na zawsze i żadnej filozofii w tym nie ma. Po prostu przezorny ubezpieczony, a dla pracowników to też fajny prezent

Też jestem tego zdania. Papierowe torby reklamowe naprawdę potrafią rozwiązać sprawę i to całkiem dobrze. Nie trzeba się niczym martwić. Będziecie to mieli załatwione i tyle. A czy dacie to pracownikom czy komuś na wizytacji czy na innych targach to już wasza sprawa

Pomysł jest całkiem dobry, nigdy go nawet pod uwagę nie brałam. No ale dobrze. Teraz przynajmniej już wiem co muszę zrobić i czego mi brakuje big_smile