Topic: Gdzie można kupić tani filament w Warszawie?

Czesc wszystkim, orientujecie się może gdzie można kupic w Wawie tani filament do drukarki 3d? Potrzebuję dość pilnie.

Re: Gdzie można kupić tani filament w Warszawie?

Nie mam zielonego pojęcia.

Ja również, ale chętnie dowiem się, gdzie sprzedają najtańszy filament w Warszawie smile przynajmniej nie będę musial siedzieć w necie i porównywac oferty.

Nie wiem czy wam pomogę, ale ja znalazłem coś takiego: 3dphoenix.pl/sklep/44-z-hips. To akurat filament, dzieki któremu można wydrukować nawet bardzo skomplikowane kształty. Nie wiem czy wlasnie czegos takiego szukasz? Bo tak naprawdę musisz wiedzieć do czego potrzebujesz ten filament.

okej, to się dowiem, jestem nowa w dziale zamówien w mojej firmie i już na dzień dobry mnie umaili takim zadaniem, dopiero wdrazam się w tematykę drukowania 3d.

A mnie interesują drukarki 3d do stomatologii – szukam wlasnie jakiś modeli, dzieki którym można np. zrobić protezy.

A takie rzeczy się teraz drukuje???

Noooo, poczytaj sobie jakie rzeczy można wydrukować już w 3d: 3dphoenix.pl/zastosowanie.html. Mając taki sprzęt korony, protezy robi się znacznie szybciej. A kiedyś będzie drukować się także implanty. Kilka lat temu założyłem z kumplem spółkę stomatologiczną i już wtedy powiedzielismy sobie, ze będziemy na pewno inwestować w nowoczesny sprzęt.

To warto wiedzieć, gdzie szukac dobrego dentysty wink)