Topic: Prezent dla męża wędkarza

Dzień dobry smile Mam pytanko takie. Czy się tu znajdują jacyś wędkarze? Bo mój mąż jest ogromnym zapaleńcem w tej dziedzinie. Ostatnio coś marudził, że mu się wszystko niszczy, a jakoś nie ma funduszy, żeby sobie nowe zafundować. No to ta pomyślałam, że może mu coś tam sprawie na te urodziny, które się zbliżają, żeby mógł sobie dalej łowić? Polecicie może jakiś sklep czy coś gdzie mogę coś zakupić?

Re: Prezent dla męża wędkarza

Ale z Ciebie kochana żona, że chcesz akcesoria do wędkowania mężowi kupić big_smile Ja znam taki sklep caddis.pl gdzie można naprawdę sporo sprzętu i akcesoriów wędkarskich kupić. Ja mężowi coś z tego sklepu kupisz, to na pewno będzie zadowolony, że Ci się udało go w taki sposób zaskoczyć

Super! Ale jeszcze jest problem, bo ja się na tym w ogóle nie znam. Co tak w ogóle mu mogłabym kupić, żeby tak serio był zadowolony z tego, co dostał?

No jak się w ogóle na tym nie znasz, to ja bym Ci proponował, żebyś kupiła mu ze strony caddis.pl/pl/c/Wedki/180 jakąś dobrą wędkę. Wędek nigdy dość, a jak lubi łowić różnymi stylami to mu się na pewno przyda nowy model, który będzie mógł testować

Albo po prostu ze strony caddis.pl/pl/c/Ubrania/171 jakieś ubranie mu wybierz. Prawda jest taka, że obojętnie co mu kupisz to i tak się uciesy że właśnie od żony jakiś taki prezent związany z jego hobby dostał