Topic: Sklep z olejami?

Heja. Ostatnio zainteresowałam się dobroczynnym działaniem olejów. Podobno bardzo dobrze one działają na liczne dolegliwości i zdecydowanie warto je używać w obliczu różnych chorób itp. Postanowiłam, że spróbuję.. znacie jakiś dobry sklep, w którym można kupić oleje? Będę bardzo wdzięczna za rekomendacje..

Re: Sklep z olejami?

ja używam olejów głównie do twarzy i muszę powiedzieć, że jak najbardziej działają. Po pierwsze, taka kuracja jest tania, bo taki olej nie jest drogi, a po drugie, jednak taki olej daje wyraźne efekty i spokojnie można go użyć w obliczu licznych dolegliwości skórnych. Naprawdę gorąco polecam wink

Kto to lubi.. ja gustuję w zdrowych nasionach, które gotuje i potem piję. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie teraz życia bez nich. Regulują prace całego mojego organizmu i nie mam najmenijszych problemów ze swoim zdrowiem. A wystarczy tylko wypić napar z takich nasion.. coś wspaniałego.

Mogę polecić Wam dobrze zaopatrzony sklep, który zdecydowanie ma sporo różnych olejów i tego typu nasion. Można tam zrobić fantastyczne zakupy.. zresztą wystarczy tylko rzucić okiem na ich asortyment, napraawdę warto!

Znam doskonale ten sklep i faktycznie mogę potwierdzić, że można u nich zamówić tylko najlepszej jakości olej w całej Polsce. Serio, oni wszystko tam tłoczą bezpośrednio u nich, nie ma mowy o masówce, tylko o tym, że taki produkt jest faktycznie doskonale przygotowany..