Topic: Od kogo można wypożyczyć auto?

Hejka, to tak jak już napisałem w temacie, od kogo można wypożyczyć samochód? Sprzedałem auto, na razie nie chcę kupować następnego, bo za miesiąc wyjeżdżam, wiec wolałbym coś wypożyczyć. Potrzebne mi auto, żeby móc się ogarnąć z tym wyjazdem i pozałatwiać te wszystkie formalne kwestie. Więc jeśli macie coś do powiedzenia w tym temacie, z chęcią poczytam. I tak nie mam nic innego do roboty. Pozdrawiam

Re: Od kogo można wypożyczyć auto?

Siemka. Ode mnie nie polecałbym ci wypożyczać, moje auto jest za drogie big_smile a tak na poważnie, to uważam, że jest wiele takich punktów. Weźmy pod uwagę firmy oferujące wynajęcie busa z Poznania, są też tam do wynajęcia osobówki, można by to sprawdzić. Wyszukaj sobie w sieci kilka opinii na ten temat a na pewno będzie ci łatwiej coś wybrać. Powodzenia

Dzień dobry wam. Ja też bym w ten sam sposób szukała firmy wypożyczającej samochody, w końcu Internet jest dziś niczym nie ograniczoną skarbnicą wiedzy, a firmy, którym zależy na rozgłosie muszą dziś brać pod uwagę to, aby odpowiednio się zareklamować. Przynajmniej ja tak uważam.

Cześć wam. Jeśli mam być bardziej konkretny to uważam, że firma torcar24.pl ma bardzo dobre oferty i samochody na wypożyczeniu. Kilku moich znajomych zmuszonych było wypożyczać nieswoje auta i ci co brali od nich, nie narzekali. Tak, więc postanowiłem pokusić się o to, aby poradzić wam właśnie tę firmę. Powiem tyle, że gdybym ja był w takiej potrzebie to pewnie do nich bym się zgłosił.

no nic dzięki wielkie za podpowiedzi. Myślę, że się jeszcze zastanowię, przejrzę sobie ofertę tej firmy, dzięki za adres, przyda mi się. Pozdrawiam wszystkich.