Topic: Szukam zasilacza led 150w.

Hejka, witam męską cześć stałych użytkowników forum, a poważnie to planuje wreszcie wymienić swój stary zwykły zasilacz, który waży chyba z dobrą tonę nie no śmieję się, ale naprawdę jest ciężki na nowoczesny zasilacz impulsowy, a konkretniej, to ten który zawarłem w tmaciemojgo postu, może ktoś z was wie coś więcej lub użytkuje właśnie ten zasilacz.

Re: Szukam zasilacza led 150w.

Stary gdzieś ty się uchował z tym zwykłym żeby nie powiedzieć prehistorycznym już zasilaczem, który każdy człowiek powinien już dawno wymienić, ale mniejsza bez obrazy oczywiście ja mam impulsowy tylko niestety jak się później dowiedziałem z nie najlepszej firmy i nie najlepszy model, ale impulsywne zasilacze są super rozwiązaniem.

Dzięki wielkie, przynajmniej już coś wiem bliżej na ten temat zawsze coś.

Spoko stary sory więcej nic ci niestety nie powiem.

Siemanko, zgodzę się z moim przedmówcą odnośnie zasilaczy impulsywnych, które są poprstu rewelacyjne, ja mam dokładnie ten model zasilacz led 150w o, którym wspomniałeś w swoim pytanku i jest poprstu jak ja to zawsze mnie mistrzowski działa bez zarzutu podrzucam ci link: https://www.ultra-elektro.pl/zasilacze- … enmax.html jak coś to pytaj.

Ok w takim razie czym się charakteryzuje ten konkretny model w sensie zasialcz i ten co go posiadasz?

Przede wszystkim właśnie ten model co jest jego największą zaletą nie wymusza od użytkownika obiegu powietrza wręcz przeciwnie pozwala pracować na komputerze w takim czasie, co najprościej można wytłumaczyć tak, że chłodzi się na zasadzie otwartego układu.

Dzięki.