Topic: Naklejane zegary na ścianę - jak to się montuje?

Widziałam ostatnio w jednej z firm, której byłam gościem super produkt. Był to naklejany zegar ścienny, który oczywiście działał i spełniał swoją podstawową funkcję. Próbowałam namierzyć kogoś z tamtej firmy, kto się orientuje gdzie to można kupić i przede wszystkim jak to się montuje na ścianie. W tamtym czasie jednak nikogo nie zastałam. W związku z tym jestem tutaj u mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Chodzi mi o taki zegar naklejany na ścianę, który ma mechanizm w środku. Oczywiście z tym naklejaniem to moje przypuszczenia smile))

Re: Naklejane zegary na ścianę - jak to się montuje?

Przpuszczenia, ale za to bardzo trafne, bo faktycznie te zegary się przykleja do ścian. Sposób montażu jest dziecinnie prosty i to dosłownie. Można powiedzieć, żę nawet dziecko w szkole podstawoej sobie z tym poradzi, a może będzie mu łatwiej, bo w końcu prace plastyczne ma na bieżąco. Wystarczy przenieść poszczdególne elementy na ścianę i nakleić za pomocą dołączonego zestawy, prościzna.

No ja akurat młodzieży w domu nie mam, więc w razie zkupu to będę musiała sama z tym powalczyć, ale chyba dam radę skoro jest to takie proste.

Dasz na pewno radę smile)) Ja dałem, a żona uznaje mnie za zupełne beztalencie jeśli chodzi o plastyczne zajęcia smile)) Do zestawu jest instrukcja, więc jeśli robisz to jak należy to i zegar będzie działał i wygładał jak należy...

Co do kupna to polecam Ci zajrzeć tutaj http://naklejkomania.eu/564-zegary, bo jest to najszersza oferta jeśli chodzi o zegary na ścianę, które się nakleja. Różne kształty i oczywiście rozmiary pozwalaja tak dopasować sam zegar, żeby nie odstawał on od reszty wyposażnia pokoju czy biura.

Przez tak prosty element można uzyskać nowe rozdanie jeśli chodzi o wygląd pomieszczenia. Z biznesowego punktu widzenia taki zegar w biurze dobrze wygląda wizerunkowo. Myślę, że w mieszkaniu też elegancko będzie wyglądał.

No ja przetestowałam na własnej skórze, czyli zamówiłam, nakleiłam i korzystam. No może czasu wolniej nie odmierza i człowiek starzeje się jak zwykle, ale za to czas upływa przyjemniej jak się na jego przemijanie na takim zegarze patrzy smile)))