Topic: Potrzebuję samochodu na wynajem w Warszawie?

Cześć. Niestety, mja kochana małżonka skasowała mi ostatnio wóz, a którego potrzebuję do pracy. Jako, że wypadek był z jej winy, to niestety, ale nie przysługuje mi prawo do auta zastępczego. Dlatego szukam jakiejś firmy, która ma w dobrej cenie samochód na wynajem.

Re: Potrzebuję samochodu na wynajem w Warszawie?

O rany… a żona chociaż cała?

Cała smile Choć przyznam, że na poczatku byłem na nią wściekły, to później mi przeszło. Najważniejsze, że nic jej się praktycznie nie stało.

To tyle dobrego smile A samochodu na ile potrzebujesz?

Mechanik mówił, że trzy miesiące zejdzie, nim zobaczę swoje auto, bo oberwała jakaś część, którą musi ściągnąć z zagranicy.

Czyli raczej średni termin. A sprawdzałeś może ofertę firmy just-rent.com.pl? Mają przyzwoitą ofertę, którą zawsze starają się dopasować pod indywidualne preferencje klienta.

Nie, nie słyszałem o nich wcześniej.

Zgadzam się z kolegą. Wchodząc na stronę http://just-rent.com.pl/ możesz zapoznać się z naprawdę przyzwoitą ofertą wynajmu aut w Warszawie. Ja sam miałem podobną sytuację, tyle, że sprawcą był mój syn. Gamoń ma szczęście, że żyje, ale potrzebowałem wozu. Zgłosiłem się do nich, wypożyczyłem samochód na pięć miesięcy. W pakiecie OC/AC i Assistance i stały kontakt z opiekunem samochodu.

O, czyli jakby coś się stało z wozem..?

To też masz w pakiecie likwidację szkód. Masz tam na dole maila i numer telefonu, przedzwoń, napisz, dogadaj się. Opłaca się, naprawdę wink