Topic: Oryginalne żaluzje w Poznaniu, gdzie takie dostanę?

Cześć! Do tej pory cały czas miałam w domu firany plus zasłony. Chyba znudziło mi się takie rozwiązanie, poza tym firany mają to do siebie, że łapią kurz i często muszę je prać, co oczywiście nie specjalnie mi się uśmiecha z racji tego, że raczej jestem leniem niż pedantką. Chciałabym kupić w zamian jakieś oryginalne żaluzje ale. Jakie u Was zastosowane są rozwiązania zamiast firan i zasłon?? Gdzie kupię jakieś oryginalne żaluzje?? Bede wdzieczna za pomoc big_smile

Re: Oryginalne żaluzje w Poznaniu, gdzie takie dostanę?

Bardzo dobrze robisz, że pozbywasz się firan i zasłon!!! Odkąd ja zrezygnowałam z firan, to mam wrażenie, że dużo mniej kurzu lata w powietrzu. Ja zdecydowałam się na rolety zewnętrzne... Generalnie duży wydatek ale warto. Porządna rzecz na lata. Dodatkowym plusem jest to, że roleta zewnętrzna chroni przed hałasem, co jest bardzo przydatne, bo mieszkam przy bardzo ruchliwej ulicy.

Rolety rzymskie – bardzo ładne rozwiązanie i funkcjonalne. Kupiłem je w sklepie https://sundeco.com.pl/, gdzie był spory wybór. Różne wzory i kolory, przynajmniej jeśli chodzi o materiałowe, bo te mnie interesowały. Szczerze mówiąc, to chyba największy wybór żaluzji w Poznaniu. Sklep przy Katowickiej więc bardzo dobry dojazd, pozdrawiam

Ja polecam Ci bardzo rolety typu dzień-noc. Jeśli cenisz sobie prywatność, to na pewno zdadzą egzamin, umożliwiają regulacjędopływu światła naturalnego do pomieszczenia. Ponadto pobagają one ograniczyć na grzewanie się pomieszczenia!

Według mnie oryginalne sa rolety rzymskie, ktore przepieknie prezentuja sie np w sypialni. Materiał bez problemu mozna prac. Istnieja specjalne detergenty do tego rodzaju tkanin, ja jednak piorę w zwykłym proszku tkaniny nie zmieniły koloru, faktury czy kształtu. Mysle, ze rzymskie rolety pieknie wyglądaja i w nowoczesnym wnętrzu, i w urzadzonym w stylu klasycznym.

Ciekawe i oryginalne sa żaluzje drewniane. Mam takie u siebie i kazdy sie nimi zachwyca big_smile big_smile Ja akurat mam sterowane elektrycznie i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie.