Topic: Tanie i ładne dyplomy religijne

Gdzie można dostać tanie i ładne dyplomy religijne zaswiadczajace o ukonczonej katechezie szkolnej? Bardzo proszę o pomoc bo ze zbiórek na książki zostało nam troche pieniedzy i chciałabym dobrze je spożytkować. Z góry dziękuję serdecznie.

Re: Tanie i ładne dyplomy religijne

Zamawianie dyplomów to dobre spożytkowanie pieniedzy? A tak w ogóle z tymi zbiórkami na ksiazki to tez niezle wałki robicie. W kazdej klasie moj syn sie składa a ksiazki dajecie stare. Co to są w ogóle za praktyki?

Takie rzeczy roztrząsaj w szkole swojego dziecka a nie na forum przy ludziach którzy nawet nie wiedza o co ci chodzi. Dyplomy religijne najbardziej opłaca się zamawiać tu - http://www.bialyatrament.pl/pl/religijne. Oferują bardzo dobrą jakość na porządnym papierze za nieduże pieniadze. Do wyboru do koloru, poważniejsze i bardziej dziecinne zaleznie od przeznaczenia. Pozdrowionka!

Również chiałem polecić Biały Atrament bo można u nich zamówić bardzo ciekawe i dobre jakościowo dyplomy. Poza tym współpracują z nimi przedszkola a nawet zespoły szkół co pozytywnie rzutuje na wiarygodność i solidność sklepu. Swoją drogą dobrze że mi przypomniałaś bo już czas zamawiać dyplomy tongue.

Siemka! Też zamawiam na bialyatrament.pl bo sprawdzilam już wiele firm na tle których pozytywnie wyrózniają się jakością wydruków i ogólnie pomysłami na dyplomy. Wszystko jest składne, pasujące do siebie i klimatyczne. Podobno wspólpracują z twórcami ilustracji dla dzieci ale ile w tym prawdy to nie wiem.

To prawda, mają taką informację na stronie smile

A no widzisz nawet nie widziałam.