Topic: Szukam dobrego fotografa na wesele w Lublinie

Polecicie kogoś? Chodzi zarówno o robienie zdjęć podczas całego wesela jak i fajną sesję ślubną. Wymagania mojej narzeczonej są dość spore smile więc potrzebna jest zdolna osoba, z głową pełną pomysłów, wiedząca kiedy warto zrobić fajne zdjęcie z ukrycia no i dobrze by też było żeby cena nie zwalała z nóg smile znacie może kogoś kto by spełniał wszystkie te wymagania i polecicie?

Re: Szukam dobrego fotografa na wesele w Lublinie

Sporo ich ale sądzę że firma Zomer z Lublina da radę, to są profesjonaliści i pasjonaci w jednym, a fotografia ślubna to ich wiodąca dziedzina w której są mistrzami, wystarczy popatrzeć na ich stronie. Chętnie wzięłabym jeszcze raz ślub żeby znów zrobili nam fotki haha trudno było zdecydować się na konkretną sesję bo mają masę pomysłów a jeden lepszy od drugiego i dużo scenerii wchodzi w grę. Mnie urzekają zwłaszcza romantyczne zdjęcia na kwitnących łąkach…

Takie klimaty to bardziej mojej narzeczonej niż moje, mnie interesuje bardziej to jakie to będą fotki jakościowo i ważniejszy jest dla mnie w sumie reportaż z wesela bo sesja to i tak wiadomo, od początku do końca ustawka

Niekoniecznie, spontaniczności też może być dużo, wiele w sumie zależy od bohaterów, czy potrafią się wyluzować ale fotografowie potrafią stworzyć fajną atmosferę i pobudzić kreatywność, potem jest świetna pamiątka smile Zresztą zobacz sam tutaj http://www.zomer.pl/, na pewno i ciebie te zdjęcia urzekną a twoja narzeczona powinna oszaleć z zachwytu smile nie sądzę żebyście znaleźli lepszego fotografa na wesele w Lublinie, jak i na sesję ślubną. No i oczywiście na stronie znajdziesz opis jak działa fotograf w czasie wykonywania reportażu z wesela, sądzę że będzie cię ten system satysfakcjonował, bo jest to i pozowanie którego nie może zabraknąć i spontaniczne zdjęcia, nawet z ukrycia

Fotki faktycznie przyjemne dla oka, w sumie te śmieszne chyba bardziej mi się podobają, może nie będzie tak drętwo. Sam oczywiście nie będę wybierał ale podoba mi się ta oferta, opis systemu działania jak najbardziej też. Chyba faktycznie byłby to dobry wybór więc dziękuję już zawczasu smile

Nie ma za co, cieszę się że mogłam pomóc smile