Topic: Organizacja wczasów dla babci – doradzicie coś?

hej wszystkim, szukam jakiegoś godnego zaufania biura turystycznego, które byłoby w stanie zorganizować wczasy dla mojej babci. Chcę, by była pod dobrą opieką i aby na miejscu nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Najlepiej jeśli biuro ma doświadczenie w przygotowywaniu wakacji dla osób w podeszłym wieku… Dodam jeszcze, że moja babcia uwielbia morze i wiem, że bardzo chętnie spędziłaby tam parę dni.;)

Re: Organizacja wczasów dla babci – doradzicie coś?

Ja mogę Ci polecić biuro, które zorganizowało ostatnią wycieczkę dla moich dziadków. Z ich ofertą możesz zapoznać się na stronie internetowej http://www.wigra.com.pl/kategoria/Wczas … eniora,228. Góry, morze, cokolwiek lubicie. My zdecydowaliśmy się na wczasy w Rowach. Wszystko było odpowiednio przygotowane na przyjęcie starszych osób, dziadkowie chwalili sobie spokój i krajobrazy okolicy.:)

jak się jedzie razem to pewnie jest łatwiej, niestety mój dziadek nie żyje już od kilku lat. Tym bardziej zależy mi, by na miejscu była jakaś integracja i aby wszystko było w porządku. A jak z jedzeniem w tym ośrodku? Smaczne, da się najeść, nie trzeba niczego kupować poza ośrodkiem?

My w szkole ostatnio również korzystaliśmy z usług tego biura, byliśmy na wycieczce na Szlaku Orlich Gniazd. Mają takie wycieczki czterodniowe: http://www.wigra.com.pl/kategoria/4-dniowe,131. Zwróciłam uwagę na bardzo sprawną organizację – a dzieci też są wymagające pod tym względem, więc jestem pewna, że i z seniorami sobie radzą.;)

posiłki były dobre, nikt nie narzekał. Nie było też potrzeby kupowania niczego poza ośrodkiem, więc możesz być spokojna. Najlepiej skontaktuj się z tym biurem, a opowiedzą ci o wszystkich szczegółach.

dziękuję wam wszystkim za komentarze.;) ktoś jeszcze kojarzy to biuro i może coś powiedzieć? Jak na razie wszystko wydaje się ok., ale chciałabym być pewna. W wolnej chwili przedzwonię, by spytać o ich ofertę.

ja byłem na wczasach z rehabilitacja, polecam wszystkim, którzy chca troche poprawic swoja kondycje fizyczna. I w gorach i nad morzem jest pieknie. Zapewniaja dojazd z Warszawy, to kolejny plus