Topic: Michelin – opony letnie, czy warto kupić?

Mechanik ostatnio zwrócił mi uwagę, że już mam mocno zjechane opony (po czym on to poznał?!) i polecił mi ich wymianę. Facet mówi, że teraz opłaca się kupować opony letnie Michelin, choć mąż zawsze trwał w przekonaniu, że Kormoran jest dobry. Ja sama powiem szczerze, że nie wiem. Jak Wy uważacie?

Re: Michelin – opony letnie, czy warto kupić?

Proste – poznał po zużyciu bieżnika i nie ma w tym nic dziwnego. Z innej beczki. Wiesz, że Kormorany, to też część Michelina? big_smile Tylko, że to są bardziej ekonomiczne opony, bardziej pod Skody, albo coś w ten deseń. I tu należy postawić pytanie. Jak bardzo eksploatujecie autko? Czy raczej miejskie podróże? Czy też gdzieś dalej jeździcie? No i jaki samochód macie?

Żeś mi zabił ćwieka… Ale mój małżonek chyba bardziej się zdziwi big_smile Tak, co do samochodu, to mamy sedana Avensis II i raczej to ni ejest samochód tylko do miejskiej jazdy. Często nawet jeździmy gdzieś poza miasto.

Hm, to ja osobiście bym raczej odradzał Kormorany. Choć to nie są złe opony, to jednak Micheliny byłyby dużo lepsze do, szczerze mówiąc, nie małej Toyoty. Zupełnie powaznie mówię, lepiej wydać nieco więcej i być bezpieczniejszym (a też i zmniejszyć spalanie), niż żeby póxniej iało się coś stać.

Drożej, to znaczy ile?

Kolega powiedział drożej, ale to nie znaczy, że drogo smile Dobre opony letnie Michelina można kupić w sklepie Opony Kunicki, który szczerze Ci polecam. Gwarantuję Ci, że lepszych cen nie znajdziesz niż tam smile Tym bardziej, że to też sklep internetowy, więc jest wygodniej. Musisz tylko znac rozmiary.

Ja również uważam, że Michelin opony letnie robi najlepsze. Już któryś sezon na nich jeżdżę, a że często wyjeżdzam w interesach, więc mają się kiedy zużyć. I ten sklep, co zosta polecony przez kolegę wyżej jest jak najbardziej dobry. Zajrzyj sobie na sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-michelin, tam masz ich ofertę. Jak widzisz, ceny zupełnie przyzwoite.

O widzicie, to ja też się załapię na dobre gumy w dobrej cenie smile