Topic: Agencja detektywistyczna w Gdyni – do kogo się zwrócić?

Hej wszystkim. Mam taki… dość nietypowy problem. Niedawno dowiedziałam się, że zostałam adoptowana. Bardzo chciałabym poznać moich biologicznych rodziców lub chociaż dowiedzieć się czegokolwiek o nich. Myślałam już o zatrudnieniu detektywa. Kogo polecacie? Chodzi o zawodowców z Gdyni.

Re: Agencja detektywistyczna w Gdyni – do kogo się zwrócić?

W sumie pragnienie poznania prawdziwych rodziców jest dość częste i w pełni rozumiem chęć wynajęcia detektywa. Tylko czy… jesteś pełnoletnia? Nie wiem, jak to jest, gdy o taką usługę prosi dziecko.

Tak, pół roku temu skończyłam osiemnaście lat. Bardzo chciałabym zdobyć jakieś informacje, ale najlepiej zachować to wszystko w tajemnicy przed rodzicami. Nie chcę, żeby sobie myśleli, że już nie są dla mnie ważni.

Rozumiem doskonale. Sama nie tak dawno temu dowiedziałam się, że nie wychowywali mnie biologiczni rodzice. Koleżanka podpowiedziała mi wtedy, że moje problemy rozwiążą detektywi, których stronę odnajdziesz pod tym adresem: http://mbdetektywi.pl/kontakt/trojmiasto-gdynia-gdansk/. To naprawdę bardzo dobra agencja detektywistyczna w Gdyni. Wypróbuj koniecznie ich usługi, a nie pożałujesz.

Jasne, tak zrobię. Bardzo dziękuję za radę. Skoro pomagali już w takiej sprawie i ktoś jest zadowolony, nie będę się wahać ani chwili smile