Topic: Potrzebne nowe talerze - gdzie kupić?

Siema! Szukam jakichś ciekawych talerzy. Właśnie chciałabym wyminieć komplety, które mam w kamperze, bo to wszystko takie stare jest już, pośrupane i brzydkie, że się tego nie da nawet używać bez obrzydzenia. A jak jeszcze goście jacyś przyjadą to już w ogóle wstyd wyjmować takie…

Re: Potrzebne nowe talerze - gdzie kupić?

Znam ten ból. Sama kupowałam niedawno talerze i muszę przyznać, że się trochę naszukałam, zanim znalazłam coś, co by mnie szczerze satysfakcjonowało. Ale no wreszcie się udało i teraz jestem posiadaczką pięknych talerzy, które teraz mogę z dumą gościom pokazywać i się cieszyć, że jem na takim ładnym talerzu big_smile

Ja dla żony ostatnio kupiłem talerze. Takie z melaminy. Podobno są trwałe i do tego super się prezentują. Na stronie http://sklep.centrumcaravaningu.pl/96-t … z-melaminy mi się udało kupić taki dobry zestaw, że teraz wszyscy się dookoła pytają, skąd taki wziałem. A to po prostu ten sklep

No muszę przznać, że żonie pewnie sprawiłeś ogromną radość takimi talerzami, jak tylko je zobaczyła. Piękne są. I cenowo super wychodzą. Chyba też sięna takie zdecyduje, w końcu chciałam mieć takie piękne talerze, to teraz mam okazję je kupić i to bez żadnych wahań big_smile

Racja, żona była naprawdę zachwycona. Udało mi się jej zrobić ogromną niespodziankę i teraz te talerze to jej prawdziwa chluba. Aż miło jeść:D