Topic: Skuteczny trening tylko z trenerem osobistym?

Długo nad tym myślałem, ale w końcu chyba decyzja została podjęta. Zaczynam walkę z nadwagą i z tym co zrobiłem ze swoim ciałem. Chciałbym aktywnie zacząć się odchudzać. Co myślicie o współpracy pod tym względem z trenerem osobistym. Podobno takie treningi są dużo bardziej efektywne od takich prowadzonych samodzielnie?

Re: Skuteczny trening tylko z trenerem osobistym?

Zdecydowanie tak, no chyba że jesteś specjalistą w dziedzinie treningu, ale nie przypuszczam…Trening ze specjalista da Ci duzo wiecej, bo po prostu będzie ukierunkowany w ten sposób, że ćwiczenia będą albo spalały tłuszcz albo będą budowały naprzykład masę mieściową.

Nie no specjalista w tej dziedzinie na pewno nie jestem, dlatego takiego dopiero szukam..

Ćwiczenia tylko z trenerem. Nie chodzi już nawet o samą skutecznośc takiego treningu, ale także o to, że w ten sposób unikniesz kontuzji, o które zwlaszca w czasie gdy aktywnie nie ćwiczyłeś, nietrudno. Ja nawet trenując dosc sporo czasami złapie się na niewłaściwym wykonywaniu niektórych ćwiczeń.

Jest jeszcze kwestia tego, żeby wybrac dobrego trenera. Sporo osob deklaruje, że zna się w tym temacie i jest w stanie z ignoranta sportowego zrobić zawodowca. Wcale nie jest to takie proste i trzeba nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także odpowiedniego podejściado tematu.

Ja współpracuje z takim trenerem osobistym i wyniki są nie tylko zadowalające ale wręcz rewelacyjne. Zajrzyjcie sobie tutaj http://www.bodysense.pl/treningi-personalne.html , trenerzy czekają na swoich klientów. I nie będzie t tlko jeden trening, ale cały plan, który łatwiej się realizuje…

No kwestia motywacji to tez jest wazna. Zaczyna wiele osób, ale także sporo osob konczy przedwczesnie, bo nie mają odpowiedniej osoby do podnoszenia ich wartości i motywacji…

A wiece, jak bardzo zmienia się podejście człowieka do życia po takim treningu. Wraca energia i nie tylko lepiej Ci się trenuje, ale przede wszystkim lepiej żyje i pracuje…