Topic: Czy ja nie umiem szukać pracy?

Weźcie mi coś powiedzcie bo ja tego za chiny ludowe nierozumiem. Pracy szukam. Już jakiś dłuższy czas. No i normalnie jest taki problem ze znalezieniem czegokolwiek że to się w głowie nie mieści. Normalnie masakra. Albo ja szukać nie umiem albo nie wiem o co chodzi…

Re: Czy ja nie umiem szukać pracy?

A mogę się dowiedzieć chociaż w jakim rejonie mieszkasz? To nam może trochę pozwolić coś w tej kwestii wymyślić i posprawdzać różne tam opcje, które masz do wyboru. Bo tak to wiesz… Mogę Ci podać pracę w Szczecinie, a się okaże, że mieszkasz w Warszawie tongue

Tak się składa, że mieszkam akurat w Wielkopolsce, w Poznaniu i tutaj jakoś w moim mieście albo okolicy szukam pracy. Nie mam w sobie takiej aż mobilności życiowej, żeby na drugi koniec Polski się przeprowadzać za chlebem, niestety. No ale mam nadzieję, że uda mi się tutaj coś znaleźć ciekawego.

To ja Ci polecę taki sposób. Kliknij na ten link pracatobie.pl/employee/[email protected][email protected]$ i będziesz miała wyświetlone oferty pracy z Wielkopolski. Na pewno Ci się tutaj coś spodoba. I znajdziesz dla siebie wymarzoną pracę. smile

Ja akurat wiem, że w dolnośląskim oferty pracy na PracaTobie.pl ostatnio się mnożą i można rzeczywiście coś ciekawego tutaj znaleźć. Dla mnie bomba, bo też się przymierzam do tego, żeby zmienić pracę i być wreszcie bardziej zadowolony